منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد کیف پول های کریپتو از نظر هندسی همچنان در حال افزایش است

تعداد کیف پول های کریپتو از نظر هندسی همچنان در حال افزایش است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• آژانس تحقیقاتی نشان می دهد که از نوامبر سال گذشته 22 میلیون کیف پول رمزنگاری ایجاد شده است.
• با پذیرفته شدن ارزهای دیجیتال به عنوان روش های پرداخت، شرکت های رمزنگاری به رشد خود ادامه می دهند.

رشد بازار ارزهای دیجیتال بسیار زیاد بوده است که در تعداد کیف پول‌های رمزنگاری موجود منعکس شده است. به نظر می رسد سال 2021 سالی است که تجارت مجازی آشکار شد و سرمایه گذاران و شرکت های بیشتری را جذب کرد تا از آن سود ببرند و کیف پول های ذخیره سازی کریپتو را افزایش داد.

به گفته تحلیلگران تجارت کریپتو، سال 2021 شاهد هجوم بیشتری از ایجاد کیف پول رمزنگاری نسبت به سال های گذشته بوده است. این ارقام به بیش از 22 میلیون کیف پول می رسد که می تواند یک خط تاریخی در بازار تجارت مجازی باشد که بیش از یک دهه در حال فعالیت بوده است.

تحلیلگران میزان ایجاد کیف پول رمزنگاری را نشان می دهند

کیف پول های رمزنگاری شده

Finbold، یک پلتفرم مدیریت رمزارز، داده‌های تاریخی کیف پول‌های کریپتو را نشان داده و تجزیه و تحلیل کرده است. بر اساس تحقیقات، بیش از 22 میلیون کیف پول رمزنگاری شده از نوامبر سال گذشته ایجاد شده است. در این دوره، تولید کیف پول بیش از 40 درصد افزایش یافت. همه اینها با 55 میلیون کیف پولی که از ابتدای تجارت کریپتو ثبت شده است مقایسه می شود.

این آژانس گزارش می دهد که در سال 2019، آنها فقط یک لیست کیف پول رمزنگاری 43 میلیونی داشتند که در مقایسه با ارقام سال های گذشته، رشد 44 درصدی را در بازار نشان می دهد. برای سال 2017، همین شرکت نشان داد که ایجاد کیف پول از 62 درصد فراتر رفته و به 29 میلیون پرتفوی ثبت شده رسیده است.

افزایش همزمان نرخ ایجاد کیف پول همراه با روند صعودی

در تحقیقات فینبولد، عوامل زیادی باعث رشد آن می شوند، از جمله افزایش قدرت خرید توکن ها. این آژانس معتقد است که افزایش قیمت بیت کوین به طور مثبت با شرکت هایی که کیف پول های رمزنگاری جدید را مدیریت می کنند، تداخل داشته است. از سال 2017 قیمت بیت کوین به بیش از 200 درصد افزایش یافته است که به پذیرش انبوه جدید کمک کرد.

این اوج در ایجاد کیف پول های کریپتو نیز می تواند به انگیزه نظرات بسیاری از دولت ها در جهان باشد. ایالات متحده با مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال شروع کرد، اما امروز سیاست هایی را ایجاد کرده است که تجارت مجازی را تقویت می کند و سرمایه گذاران بیشتری را جذب می کند. اما چندین کشور در اروپا پرداخت های رمزنگاری شده را می پذیرند که امکان عادی سازی آن را فراهم می کند تجارت غیر متمرکز در منطقه

این کیف پول‌های کریپتو را می‌توان با فناوری آن‌ها در امنیت، توکن‌های پذیرفته شده و در دسترس بودن در کشور اصلی متمایز کرد. حتی شرکت‌های بزرگی مانند ویزا، مسترکارت و پی پال، ارزهای دیجیتال را به عنوان روش پرداخت می‌پذیرند و به طور غیرمستقیم آن‌ها را به کیف پول‌های رمزنگاری تبدیل می‌کنند. تجارت کریپتو در حال رشد است و هیچ کس نمی خواهد آن را از دست بدهد.