منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد دارندگان Dogecoin در ایالات متحده به طور قابل توجهی از بقیه جهان بیشتر است

تعداد دارندگان Dogecoin در ایالات متحده به طور قابل توجهی از بقیه جهان بیشتر است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• کریپتو میم امروز، 23 اکتبر، بیش از 0.24 دلار معامله می شود.
• Dogecoin به عنوان یک جایگزین مناسب برای معاملات سریع رمزنگاری معرفی شد.

طبق تحقیقات Finder ، یک آژانس نظرسنجی ارزهای رمزپایه ، Dogecoin پذیرش خود را در بین علاقه مندان به آمریکای شمالی بهبود بخشیده است. آژانس تصریح می کند که خرید این توکن امسال تا کنون دو برابر شده است و ایالات متحده را در رتبه اول در پذیرش DOGE قرار داده است.

Doge ، یک ارز رمزنگاری شده می که در سال 2013 توسعه یافت ، با مدیرعامل تسلا ایلان ماسک در کنار سایر افراد مشهور در حدس و گمان های توییتر شهرت یافت. این آژانس تحقیقاتی نشان می دهد که DOGE در کنار اتر و بیت کوین در بین سه ارز رمزنگاری برتر رتبه بالایی دارد.

Dogecoin به یکی از نشانه های مورد علاقه آمریکایی ها تبدیل شده است

دوج کوین

فایندر تصریح می کند که Dogecoin بعد از بیت کوین به یکی از رمزنگاری های مورد علاقه آمریکایی ها تبدیل می شود. ارقام نشان می دهد که موج پذیرش در DOGE 30 درصد است که نسبت به سال گذشته افزایش زیادی را نشان می دهد.

این تحقیق همچنین در مورد ADA ، یک ارز رمزنگاری شده توسط Cardano ، که در بین استرالیایی ها بسیار مشهور بوده صحبت می کند. طبق تحقیقات انجام شده ، ADA در فرزندخواندگی در ایالات متحده در رتبه چهارم قرار دارد ، در حالی که از هر 10 نفر در منطقه استرالیا 4 نفر آن را دارند.

این مطالعه همچنین بر موج پذیرش رمزنگاری در آسیا متمرکز است ، جایی که دوج کوین به اندازه بیت کوین ، بایننس کوین و اتریوم از استقبال خوبی برخوردار نیست. علاقه مندان بر بالاترین ارزش بیت کوین در این منطقه تمرکز می کنند ، در حالی که بخش دیگری به دنبال سود از ETH است.

این تحقیق بر روی بیش از 41000 نفر در ایالات متحده و 21 کشور دیگر انجام شده است. طبق این مطالعه ، حداقل یک نفر از هر ده نفر دارای ارزهای رمزنگاری شده در سطح جهان است ، که نشان می دهد موج فرزندخواندگی افزایش می یابد.

دلیل افزایش فرزندخواندگی توسط DOGE

موج پذیرش جدید در Dogecoin می تواند به دلایل زیادی باشد که از ارزش توکن در هفته های اخیر شروع می شود. طبق گزارش CoinMarketCap ، DOGE با قیمت 0.2468 دلار معامله می شود که 3.24 درصد از قیمت آن را در کمتر از 24 ساعت نشان می دهد. وب سایت کریپتو همچنین مشخص می کند که قیمت توکن در هفت روز گذشته به بیش از 2.69 درصد افزایش یافته است.

پس از Polkadot ، این شاخص بالا باعث می شود رمز ارز رمزنگاری شده شماره نه در میان رمزارزهای برتر از USDC و LUNA بهتر عمل کند. DOGE همچنین به عنوان رمزنگاری مورد علاقه ایلان ماسک شهرت یافته است. ماسک اخیراً توییت جدیدی در مورد Dogecoin ارسال کرده است که به افزایش ارزش آن کمک کرده است.

الگوی رفتاری ارز رمزنگاری شده نیز برای علاقه مندان به دنبال معاملات سریع رمزنگاری به عنوان یک گزینه عالی انتخاب شده است. DOGE جایگزین مناسبی برای توکن هایی مانند بیت کوین شده است زیرا تقاضای آن چندان زیاد نیست. با این حال ، فاصله زیادی با مقایسه خود با ارز رمزنگاری شده با قیمت بالاتر دارد ، که اخیراً از محدوده 66000 دلار فراتر رفته است.