منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصویب ارز رمزنگاری شده: رئیس جمهور آلبرتو فرناندز به رمزنگاری باز است

تصویب ارز رمزنگاری شده: رئیس جمهور آلبرتو فرناندز به رمزنگاری باز است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• رئیس جمهور آرژانتین پروژه ای برای پذیرش ارزهای رمزنگاری شده ایجاد می کند.
• BCRA دیدگاه متفاوتی در مورد استفاده از رمزنگاری در آرژانتین دارد.

آلبرتو فرناندز ، رئیس جمهور آرژانتین ، اعلام کرد که آماده پذیرش ارزهای رمزنگاری شده است. او گفت که در سطح ملی و بین المللی بحث ارزهای رمزنگاری شده بزرگ وجود دارد و می داند که این مسئله باید حل شود. او حتی ادعا می کند که بازار رمزنگاری مبهم است.

فرناندز در مورد بازار ارزهای رمزنگاری شده در بستر Black Box صحبت کرد ، جایی که جذابیت خود را برای ارزهای رمزنگاری شده بیان کرد. ژولیو لیوا ، خبرنگار آرژانتینی ، با رئیس جمهور درباره طرح رمزنگاری دولت صحبت کرد. به این ترتیب ، فرناندز فاش کرد که دولت او در حال بررسی ارزهای مجازی و قانونی سازی آنها در آرژانتین است.

رئیس جمهور آرژانتین اجازه بحث در مورد پذیرش ارز رمزنگاری شده را می دهد

پذیرش ارز رمزنگاری شده

رئیس جمهور آرژانتین ، که نسبت به ارزهای رمزنگاری شده بی تفاوت بود ، ممکن است نظر خود را تغییر داده و قصد دارد آنها را به کار گیرد. آلبرتو فرناندز در گزارشی اعلام کرد که بازار ارزهای رمزنگاری شده باید با احتیاط توسط افرادی که از آن بی اطلاع هستند ، از جمله خود او ، مورد مطالعه قرار گیرد. برخی از علاقه مندان هیچ ایده ای در مورد ارزش توکن ها ندارند و همه این شبهات باید برطرف شوند.

روزنامه نگار در بحث با فرناندز اصرار داشت که از او بپرسد آیا برنامه ای برای تصویب ارزهای رمزنگاری شده مانند سایر کشورهای آمریکای لاتین دارد یا خیر. خبرنگار س questionال خود را با اقداماتی که اخیراً السالوادور انجام داده است ، پشتیبانی می کند.

فرناندز می گوید پذیرش ارز رمزنگاری شده به دلیل جلوگیری از کاهش ارزش بازار مجازی امکان پذیر است. با این حال ، او همچنین درباره ناامنی معاملات ، سیستم کلاهبرداری و پولشویی مشمول رمزنگاری صحبت می کند.

رئیس جمهور آرژانتین جلسه را پایان داد و گفت که دولتش نباید بازار ارزهای رمزنگاری شده را نادیده بگیرد زیرا می تواند خبرهای خوبی را به همراه داشته باشد. فرناندز اصرار داشت که ارزهای دیجیتال می توانند با ارائه یک مدل مالی جدید برای شهروندان از تورم پزو آرژانتین جلوگیری کنند.

اختلاف نظر فرناندز و بانک مرکزی آرژانتین

اگرچه رئیس جمهور آرژانتین می خواهد از ارز رمزنگاری شده استفاده کند ، اما مقامات بانک مرکزی در این کشور متفاوت هستند. میگوئل پسسه ، نماینده BCRA تأیید می کند که بانک در حال ایجاد پروژه ای برای تنظیم بازار ارزهای رمزنگاری شده است. پسس تأیید می کند که برنامه نظارتی علیه بیت کوین قرار بود در 11 آگوست راه اندازی شود ، اما به دلیل مشکلات داخلی ، این طرح کامل نشد.

رئیس BCRA فکر می کند که ورود بازار مالی جدید به بازار سنتی می تواند در نهایت مشکلاتی را به همراه داشته باشد. با این اعلامیه ، چشم انداز رمزنگاری در آرژانتین انتظار دارد که ارز رمزنگاری شده توسط رئیس جمهور تصویب شود یا مقررات نهایی توسط BCRA. در همین حال ، آرژانتینی ها از معاملات رمزنگاری لذت می برند و هیچ مرجع مرکزی در این بین آنها را متوقف نمی کند.