منو سایت

تریلر فیلم NFT Zero Contact سرانجام منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• فیلم NFT بین حراج ها و هدایا در Vuele.io تبلیغ می شود.
• فیلم نوید یک طرح سرشار از احساسات را می دهد.

فیلم های زیادی در طول همه گیری منتشر شده است ، اما هیچ کدام دنیای سینما را با ارزهای رمزنگاری شده ترکیب نکرده اند. تماس صفر وعده می دهد یک فیلم ابتکاری باشد زیرا با فناوری های جدید مالی سازگار است.

پلت فرم توزیع NFTs ، Vuele ، یکی از محرک های این پروژه است که بر رشد بازار توکن های غیرقابل تغییر تمرکز می کند. در فیلم NFT ، آنتونی هاپکینز ، برنده اسکار بازی می شود و تریلر آن وعده می دهد که مخاطبان در حاشیه صندلی های خود خواهند بود.

تماس صفر اولین فیلم NFT است

فیلم NFT

تماس صفري فيلمي است كه بدون شك مدتها قبل از اكران رواج پيدا كرده است. این فیلم در چندین کشور با بهترین توسعه دهندگان ، فیلمنامه نویسان و کارکنان جلوه های ویژه تولید شده است.

فیلم NFT درباره پنج شخصیت مهم است که به دلیل قدردانی از نابغه رایانه ای “فینلی هارت” ، بازی شده توسط آنتونی هاپکینز ، به هم متصل شده است. شخصیت ها با هم همکاری خواهند کرد تا آخرین اختراع هارت را تعطیل کنند. جالب اینجاست که این دستگاهی که هارت به عنوان میراث به جا گذاشت تمام مشکلات روی زمین را حل می کند.

کریس بروچو ، مارتین استنمارک ، ورونیکا فرس ، تی جی کایاما ، لیلی کروگ و الکس پائونوویچ نیز در این طرح شرکت کردند.

تبلیغات فیلم مرتبط با NFT متفاوت خواهد بود

وب سایت تجاری NFT Vuele همچنان به تبلیغ فیلم در تبلیغات آنلاین مختلف ادامه می دهد و می گوید که در 24 سپتامبر مزایده هایی را در توکن های غیرقابل تعویض آغاز می کند. Vuele در نظر دارد قرعه کشی برای شرکت کنندگان در برنده شدن “بلیط طلا” و برنده شدن محصولات از وب سایت ایجاد کند.

صفر تماس توسط ریک دوگدیل نوشته شده و کارگردانی شده است که برای اولین بار با بازار NFT در ارتباط است. داگدیل می گوید این فیلم غیرمتعارف است زیرا فیلمبرداری ، تولید و پخش آن همه در شرایط نادر اتفاق افتاده است.

افراد علاقه مند به فیلم می توانند در وب سایت رسمی Vuele ثبت نام کنند تا از فروش بلیط و حراج های NFT مطلع شوند. Vuele.io همچنین محصولات مختلفی را بر اساس نشانه های غیر قابل تعویض ارائه می دهد که علاقه مندان به رمزنگاری و دوستداران فیلم ممکن است به آنها علاقه داشته باشند.

بدون شک این فیلم از افزایش NFT استفاده می کند ، نه تنها به این دلیل که آنتونی هاپکینز معروف در حال فعالیت است ، بلکه نشان می دهد که چگونه شبکه های غیر متمرکز روی صفحه نمایش بزرگ کار می کنند. توکن های غیرقابل جابجایی فقط در دنیای هنر و حراج های ورزشی استفاده شده بود ، بنابراین این مرحله از Vuele.io در جهان NFT جهانی به عنوان یک حرکت بزرگ تلقی می شود.