منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ترکیه از پروژه انسان الکترونیکی خود با پشتیبانی بلاک چین رونمایی کرد

ترکیه از پروژه انسان الکترونیکی خود با پشتیبانی بلاک چین رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ترکیه جزئیات جدیدی در مورد پروژه e-Human خود منتشر کرده است که در حال حاضر چند روز قبل از برگزاری اجلاس بلاک چین در این کشور در حال انجام است. پروژه مبتنی بر بلاک چین یکی از پروژه‌های مورد بحث در کشور بوده است که رئیس‌جمهور در مورد آن بیشتر توضیح داده است. به گفته رئیس جمهور طیب اردوغان، بلاک چین برای این پروژه که هنوز در مراحل اولیه است بسیار مفید خواهد بود. این بیانیه خاطرنشان کرد که به کشور کمک می کند تا از همه داده ها و اطلاعات استفاده شده در پروژه محافظت کند.

اردوغان به دنبال ایجاد فرصت های شغلی است

پروژه e-Human علیرغم نام شیک خود، ریاست کشور را برای به اشتراک گذاشتن بینش ها و اطلاعات مختلف بر عهده خواهد داشت. به این ترتیب در چندین جنبه از جمله استعدادیابی و سایر موارد به ساکنان کشور کمک خواهد کرد. این بدان معناست که دانش آموزان و فارغ التحصیلان تازه وارد از مدرسه فرصت هایی برای دنبال کردن شغل در صنایع مختلف بخش خصوصی و دولتی کشور خواهند داشت.

گذشته از آن، به پرسنل شاغل در پروژه جدید e-Human اجازه آموزش و کسب مهارت های جدید داده خواهد شد. زیربنای این پروژه این است که اطمینان حاصل شود که شهروندان ترکیه به اندازه کافی دارای مهارت هایی هستند که آنها را قابل اشتغال می کند و به نوبه خود توسعه کشور را تضمین می کند.

ترکیه همچنان به پذیرش گسترده رمزارزها ادامه می دهد

این اولین باری نیست که ترکیه دست خود را در پروژه ای با پشتیبانی بلاک چین انجام می دهد و TOGG چند ماه پیش با آوا Labs همکاری می کند. این مشارکت باعث خواهد شد که شرکت بلاک چین به خودروسازان کمک کند تا با استفاده از قراردادهای هوشمند، خدمات ایمن و سریع‌تر ارائه دهند. ترکیه همچنین بهشتی برای کریپتو و کاربران آن بود تا اینکه رئیس جمهور حکمی علیه این دارایی ها صادر کرد. آوریل گذشته، این کشور ممنوعیت پرداخت برای کالاها و خدمات در سراسر کشور با دارایی های دیجیتال را اعلام کرد. اگرچه این کشور از آن زمان با ارزهای دیجیتال مخالف بوده است، اما خود را در ایجاد یک اکوسیستم دیجیتال با استفاده از فناوری بلاک چین غرق کرده است.

این کشور اعلام کرد که بلاک چین ملی خود را ایجاد خواهد کرد، اما به روز رسانی جدیدی منتشر نشده است. نرخ پذیرش دارایی های دیجیتال در ترکیه دقیقاً مخالف مبارزه دولت این کشور با آن است. این کشور میزبان چندین رویداد در بخش کریپتو است، در حالی که آژانس های جدید هنوز در تلاش هستند تا آن را خانه رویدادهای متمرکز بر رمزنگاری خود کنند. Chainalysis اخیراً اعلام کرد که بازار کریپتو در ترکیه به طور پراکنده به رشد خود ادامه داده است و این کشور مدعی جایگاهی در بین 20 کشور برتر در پذیرش شده است.