منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تد کروز از کاپیتول هیل می خواهد که پذیرش بیت کوین را آغاز کند

تد کروز از کاپیتول هیل می خواهد که پذیرش بیت کوین را آغاز کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سناتور تد کروز، یک جمهوری‌خواه از تگزاس، قطعنامه‌ای ارائه کرده است که از کسب‌وکارهای مستقر در کاپیتول هیل و اطراف آن می‌خواهد با پردازنده‌های پرداختی که مایل به گرفتن بیت‌کوین هستند، همکاری کنند.

کروز این ادعاها را در بیانیه‌ای که در 26 ژانویه علنی شد، بیان کرد. او افزود که ارزهای دیجیتال باعث ایجاد اشتغال جدید، ایجاد انگیزه در کارآفرینان برای توسعه ارزش‌های جدید، ایجاد محافظ‌های جدید در برابر تورم و ارائه فرصت‌های جدید می‌شود. در سال 2021، او اولین قطعنامه ای را که درباره این موضوع نوشته بود ارائه کرد.

سناتور کروز، یک سود احتمالی برای ایالت تگزاس، که از زمان ممنوعیت استخراج بیت کوین توسط چین و در نتیجه خروج نرخ هش در سال 2021 در خط مقدم تجارت بوده است، مزایای استخراج بیت کوین را به عنوان یک سود بالقوه برای ایالت می داند. تگزاس.

آنچه بیت کوین می تواند در کاپیتول انجام دهد

حتی در حالی که ابتکار اجازه استفاده از بیت کوین به عنوان پرداخت در فروشندگان ممکن است در نگاه اول قابل توجه به نظر نرسد، در صورت تایید، اولین فرصت عمده برای اعضای کنگره برای استفاده روزانه از بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت فراهم می شود.

افرادی که استفاده از BTC را در وضعیت پرداخت ندیده اند ممکن است این مفهوم را تا حدودی انتزاعی بدانند. از این رو، قطعنامه‌های ساده‌ای مانند این می‌تواند نظر سیاستمدارانی را که در حاشیه هستند، تحت تأثیر قرار دهد. برای اجرایی شدن این قطعنامه، ابتدا باید از هر دو مجلس نمایندگان و سنا تصویب شود.

در طول زمان، ایالت تگزاس به یک مرکز فعالیت برای استخراج ارزهای دیجیتال مانند BTC تبدیل شده است. کروز عموماً از این بخش از اقتصاد حمایت می کند.

پس از سفر خود به یک سایت ماینینگ در تابستان گذشته، سناتور رضایت خود را از اتخاذ ابتکار عمل در مجلس سنا برای حمایت از صنعت ارزهای دیجیتال ابراز کرد.

در طول سال ها، کروز همیشه یکی از صریح ترین حامیان بیت کوین بوده است. به طور دقیق تر، این سناتور به نفع تمرکززدایی بیت کوین موضع گرفته است و در توییتر ادعا می کند که بسیاری از چپ ها بیت کوین را تحقیر می کنند زیرا قادر به اعمال کنترل بر آن نیستند.

علاوه بر این، ادعا شد که کروز در ابتدای سال گذشته سرمایه‌گذاری در بزرگترین ارز دیجیتال انجام داده است که چیزی بین 15000 تا 50000 دلار بوده است.