منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تخصیص منابع استراتژیک در زمین بعدی برای تجربه بهتر کاربر

تخصیص منابع استراتژیک در زمین بعدی برای تجربه بهتر کاربر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

استراتژی ها مایه حیات هر سازمانی هستند. آنها به اندازه مشاغل کوچک و متوسط ​​برای مشاغل توسعه یافته جهانی ضروری هستند. آنها مدیریت و اهداف کارآمد را برای دستیابی به رشد و توسعه تسهیل می کنند.

تخصیص منابع چیست؟

منابع مجموعه ای از عناصر موجود برای یک عملیات هستند. تخصیص توزیع عناصر برای فعالیتهای خاص است. در زمینه یک پروژه رمزنگاری ، تخصیص منابع عبارت است از توزیع منابع محدود با هدف رسیدن به بالاترین سطح کارایی.

اقتصاد بعدی زمین بر اساس اصول زیر در زمینه تخصیص منابع بنا شده است:

  • مالکیت واقعی زمین مجازی ، از طریق جهان مبتنی بر NFT تسهیل می شود
  • سیستم مالی واسطه ای که از طریق فناوری مالی غیر متمرکز تسهیل می شود
  • حکومت جهانی مبتنی بر جامعه از طریق یک سازمان خودگردان غیر متمرکز تسهیل شد

“استراتژی صرفاً تخصیص منابع است. وقتی همه سر و صدا را از بین می برید ، به همان نتیجه می رسد. استراتژی به معنای انتخاب دقیق در مورد نحوه رقابت است. شما نمی توانید برای همه همه چیز باشید ، مهم نیست که اندازه کسب و کار شما چقدر است و جیب آن عمیق است. ” – جک ولش

ما می توانیم ببینیم که چگونه اصول تخصیص منابع توسط Next Earth در مدیریت دارایی های زمین مجازی برای حمایت از جامعه مالکان زمین مجازی مورد استفاده قرار می گیرد. زمین بعدی چهار فاز را به عنوان ضرورت های آینده برای منفعت و نقش جامعه در اجرای تخصیص منابع تعریف کرده است. این چهار مرحله در اینجا به تفصیل شرح داده شده است.

چرا تخصیص منابع Next Earth اهمیت دارد؟

تخصیص منابع ، بیش از تصمیمات مربوط به پول ، برای بقای هر سازمانی حیاتی است زیرا آزادی ، انصاف و تجربه بهتر کاربر را تضمین می کند. تخصیص منابع غیرمتمرکز Next Earth منصفانه ، شفاف و قابل اعتماد است ، ویژگی هایی که اغلب در معاملات فیزیکی سنتی وجود ندارد.

مهمتر از همه ، ما می توانیم به تخصیص منابع به عنوان دموکراتیک سازی مالکیت زمین نگاه کنیم – منابع زمین باید برای هر کسی که مایل به توسعه بخش خود است ، باز باشد.

در اوج خود ، Next Earth از رمزارزها بیشتر می شود و به اقتصاد اصلی گسترش می یابد و کاربران و مشاغل جدیدی را به فضای بلاک چین جذب می کند. در اصل ، Next Earth برای بسیاری از افراد به عنوان رمز ورود به رمزنگاری تبدیل می شود.

اصول اصلی تخصیص منابع Next Earth

  • افزایش ارزش زمین – با گذشت زمان ، با گسترش بازار ، ارزش زمین مجازی افزایش می یابد.
  • موسسه خیریه محیط زیست – با تکمیل هرگونه قرارداد جدید زمین مجازی ، Next Earth 10 درصد به سازمان های خیریه محیط زیست اهدا می کند.

پس از هر بار فروش مجدد زمین 1.5 درصد دیگر اهدا می شود. 1.5 Another دیگر پس از هر معامله محصول NFT (توکن غیر قابل تعویض) اهدا می شود. عناوین زمینی 10 میلیون پوندی 10 میلیون پوندی روی سطح زمین رشد جامعه را تسریع می کند و شرکت ها را برای ورود به پلتفرم Next Earth جذب می کند. راه حل های الگوریتمی ، یک سیستم تخصیص بعد از هر معامله و یک بستر مستقل ، جامعه و مشاغل را برای مشارکت در این اکوسیستم تشویق می کند.

مجموعه های NFT در Next Earth چگونه به مالکان زمین کمک می کنند

NFT داده های منحصر به فردی را نشان می دهد که در Metaverse مجازی ذخیره می شوند. این داده ها می توانند هر چیزی از کلیپ های ویدیویی ، فایل های موسیقی یا عکس باشند. هنگامی که مالکان مجازی مجموعه های NFT را در Next Earth خریداری می کنند ، در حال خرید یک رکورد دیجیتالی از مالکیت هستند. مالکان زمین می توانند کلکسیون ها را به کیف های دیجیتالی خود منتقل کنند. این روش مشابه معاملات ارزهای رمزنگاری شده مانند Ethereum ، Bitcoin و Litecoin است.

DAO مکانیسم تصمیم گیری بلاک چین است که نشان دهنده قوانین رمزگذاری شده شفاف است که توسط اعضای یک سازمان کنترل می شود. Next Earth مالکان مجازی زمین را قادر می سازد تا در فرایند حکمرانی DAO شرکت کنند. این به آنها کمک می کند تا قوانین را هدایت کرده و در توسعه پلت فرم مشارکت داشته باشند. به عنوان مثال ، اعضای جامعه می توانند رای دهند و گیرنده خیریه محیط زیست را انتخاب کنند.

نتیجه

تخصیص استراتژیک منابع برای هر سازمانی حیاتی است و Next Earth به شدت به این اصول اعتقاد دارد. ارزش زمین های مجازی با افزایش گمانه زنی ها و علاقه به صنعت افزایش می یابد. این پیشرفت تنها با تخصیص هوشمند منابع و مشارکت جامعه قابل حفظ است.