منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل کمیت قیمت: روند صعودی قیمت QNT را بالای 119 دلار نشان می دهد

تحلیل کمیت قیمت: روند صعودی قیمت QNT را بالای 119 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدیدترین تحلیل قیمت کوانت روند افزایشی را برای ارزهای دیجیتال امروز تایید می کند زیرا ارزش سکه به شدت افزایش یافته است. برخی اصلاحات در سطح قیمت تا 21 سپتامبر 2022 ثبت شد، اما قیمت QNT/USD طی سه روز گذشته در حال افزایش بوده است زیرا به نظر می رسد یک موج صعودی مداوم بازار را فرا گرفته است. قیمت در 24 ساعت گذشته نیز یک حرکت صعودی را دنبال کرد و اکنون در بالای 119.3 دلار ایستاده است. احتمال رشد صعودی بیشتر به نظر می رسد بسیار نزدیک است زیرا مقاومت نزولی بسیار پایین است. با این حال، مقاومت بعدی 121.7 دلار است که توسط خرس ها در 10 آوریل 2022 تعیین شد.

نمودار قیمت 1 روزه QNT/USD: QNT با نزدیک شدن به مقاومت 121 دلاری 15 درصد افزایش می یابد.

تحلیل قیمت کوانت یک روزه روند صعودی قوی را برای امروز تایید می کند زیرا ارزش سکه بهبود قابل توجهی داشته است. تلاش خریداران در طول سه روز گذشته قابل ستایش و پایدار بود. و امروز، شرایط دوباره در حمایت از گاوها بود، زیرا قیمت یک حرکت صعودی را تا 119.7 دلار پوشش داد. به این ترتیب قیمت دیروز از میانگین متحرک خود (MA) که در حال حاضر 107 دلار است، عبور کرد. سکه طی 24 ساعت گذشته 15 درصد ارزش داشت و حجم معاملات امروز با حاشیه بزرگ 151 درصدی افزایش یافت.

QNT اکنون 1
نمودار قیمت 1 روزه QNT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار قیمت یک روزه در حال افزایش است که اخباری کاملاً دلگرم کننده در مورد روند قیمت های آتی است. با این حال، آخرین افزایش قیمت، روند را تغییر داده است. باند بالایی بولینگر اکنون در بالاترین سطح 116.7 دلار قرار دارد و قیمت از این سطح بالاتر رفته است و باند بولینگر پایین در 90.4 دلار پایین است که نشان‌دهنده قوی‌ترین حمایت از ارز دیجیتال است. با ادامه فعالیت خرید در بازار، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شاخص 63 رسیده است، زیرا همچنان در منطقه خنثی در نزدیکی حد فروش بیش از حد به حرکت بالاتر می رود.

تحلیل کمیت قیمت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی کوانت به نفع خریداران ارزهای دیجیتال است زیرا در چند ساعت گذشته افزایش شدیدی در ارزش QNT/USD مشاهده شد. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تاکنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل افزایش قیمت به 119.9 دلار افزایش یافت زیرا گاوها در 36 ساعت متوالی پیشروی قیمت را داشتند. در همان زمان، به دلیل روند صعودی، قیمت از ارزش بالای باند بولینگر یعنی 119.4 دلار در نمودار 4 ساعته عبور کرد.

QNT ow2
نمودار قیمت 4 ساعته QNT/USD. منبع: TradingView

اگرچه یک روند صعودی قوی بازار را کنترل می کرد، اما مواردی وجود داشت که خرس ها کنترل را به دست آوردند، زیرا آخرین رد قوی دیروز مشاهده شد که خرس از حرکت قیمت بالای 107 دلار خودداری کرد. اما اکنون به نظر می رسد که حرکت صعودی شکست ناپذیر است و شرایط به نفع خریداران تغییر کرده است. اندیکاتور باندهای بولینگر مقادیر زیر را هنگام گسترش در نمودار قیمت ساعتی نشان می دهد. ارزش بالا 119.4 دلار است، در حالی که ارزش پایین 95.9 دلار است. امتیاز RSI تا شاخص 76 افزایش یافته است زیرا این اندیکاتور QNT را به دلیل روند صعودی بیش از حد خرید نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل کمی قیمت

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت Quant یک روزه و چهار ساعته بالا تأیید شد، گاوها در اوج سلطنت بودند. در 24 ساعت گذشته نیز موج صعودی قدرتمندی بر بازار حاکم شد و قیمت تا 119.9 دلار افزایش یافت. انتظار می‌رود روند صعودی در ساعات آینده ادامه داشته باشد. با این حال، ممکن است یک اصلاح کوچک نیز اتفاق بیفتد زیرا گاوها ممکن است پس از چنین پیشروی طولانی خسته شوند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.