منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Zcash: ZEC/USD از 64.5 دلار عبور نمی کند و سطوح مقاومت جدیدی را تعیین می کند.

تحلیل قیمت Zcash: ZEC/USD از 64.5 دلار عبور نمی کند و سطوح مقاومت جدیدی را تعیین می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Zcash امروز چشم انداز نزولی دارد. قیمت آن دو بار در 48 ساعت گذشته 64.5 دلار را آزمایش کرد، اما نتوانست از آن عبور کند و سطح مقاومت تایید شده را ایجاد کرد. علاوه بر این، Zcash اخیراً پشتیبانی را در 62.15 دلار پیدا کرده است.

سکه 360 3
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه حرارتی کریپتو نیز به ما نشان می دهد که بازار عمدتاً نزولی است. با این حال، با وجود کاهش 0.25 درصدی بیت‌کوین، می‌توانیم ببینیم که اتریوم قوی است. قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته 2.36 درصد افزایش یافت که نشان دهنده ثبات عالی است.

حرکت قیمت 24 ساعته Zcash: تحکیم جانبی

1 ساعت 1
نمودار قیمت Zcash توسط TradingView

نمودار ساعتی به ما نشان می دهد که Zcash اخیراً پشتیبانی را در 62.15 دلار پیدا کرده است. با این حال، مقاومت در حدود 64.5 دلار بسیار زیاد است. شکستن آن مستلزم حرکت صعودی بالاتری در برابر روند فعلی بازار است. البته بعید به نظر می رسد که این اتفاق بیفتد.

RSI در نمودار ساعتی بسیار متعادل به نظر می رسد و اخیراً یک متقاطع در اندیکاتور MACD مشاهده شده است. با این حال، خرس ها به آرامی در حال تسخیر هستند. پیش بینی می شود که Zcash برای چند ساعت قبل از سقوط به سمت پایین تثبیت شود.

به طور کلی، قیمت Zcash 0.74 درصد کاهش یافته است. کاهش 0.69 درصدی نیز در ارزش بازار مشاهده می شود که در حال حاضر به 958,836,490 دلار رسیده است. حجم معاملات نیز تصویر مثبتی را نشان نمی دهد، زیرا 11.7 درصد کاهش داشته است. همه نشان می دهد که تحلیل قیمت Zcash امروز عمدتاً نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Zcash: آماده سقوط بیشتر هستید؟

4 ساعت 1
نمودار قیمت Zcash توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Zcash نشان می دهد که بازار فقط در حال کاهش بیشتر است. خطوط MACD به تازگی عبور کرده اند و قدرت هیستوگرام ها در حال کاهش است. این یک شاخص واضح است که حرکت نزولی در حال تسخیر است. بنابراین، قیمت Zcash ممکن است بیشتر سقوط کند.

با این حال، ممکن است به محض رسیدن به سطح پشتیبانی قبلی 62.15 دلار، دوباره بازگردد. اما بسته به قدرت حرکت نزولی، ممکن است به سمت پایین تر بشکند و یک خط حمایت جدید ایجاد کند.

به طور کلی، امروز بازار برای Zcash چندان مثبت به نظر نمی رسد. در واقع، به نظر می رسد که هیچ حرکت مثبت قیمت در کل بازار کریپتو وجود ندارد. این فقط مشخصه بازار نزولی است. اما Zcash ممکن است هنوز به کف خود نرسیده باشد. این به شدت به احساسات کلی در بازار بستگی دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Zcash: نتیجه گیری

Zcash امروز از احساسات نزولی بزرگتر بازار ارزهای دیجیتال پیروی می کند. ما به محض اینکه سطوح حمایت بحرانی در حدود 62 دلار را لمس کرد، دو بار صعودهای کوچک را مشاهده کردیم. از این رو، حمایت در اطراف این علامت قوی است و Zcash ممکن است برای چند ساعت آینده به سمتی تثبیت شود. به دلیل عدم اطمینان در بازار، معامله گران کوتاه مدت ممکن است بخواهند در حال حاضر خارج از بازار بمانند.

در حالی که منتظر می‌مانید تا بازار Zcash چرخش قابل پیش‌بینی‌تری پیدا کند، همه چیز را در مورد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال یاد بگیرید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.