منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت VeChain: VET/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

تحلیل قیمت VeChain: VET/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت VeChain امروز صعودی است.
  • VET/USD در حال حاضر با قیمت 0.1332 دلار معامله می شود.
  • نزدیک ترین مقاومت در 0.143 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: بررسی کلی قیمت

قیمت Vechain به دلیل افزایش بیشتر قیمت ها در 24 ساعت گذشته پس از جلوگیری از کاهش 0.128 دلار در روز جمعه ، امروز افزایش یافته است. در نتیجه ، ما پیش بینی می کنیم که VET/USD همچنان در حال افزایش است و علامت 0.143 دلار بعدی را به چالش می کشد.

در دراز مدت، پیش‌بینی صعودی قیمت VeChain دقیق است. علیرغم این واقعیت که ارزش‌ها در حال حاضر نزدیک به بالاترین سطح خود معامله می‌شوند، VeChain هنوز به بالاترین حد خود از اوت رسیده است، احتمالاً به دلیل عدم علاقه خرید پس از اوج نوسانات قبلی.

در دراز مدت ، پیش بینی قیمت VeChain مثبت درست است. علیرغم این واقعیت که قیمت ها در حال حاضر نزدیک به بالاترین حد خود هستند ، VeChain هنوز از ماه آگوست به بالاترین سطح تاریخ خود نرسیده است ، احتمالاً به دلیل عدم علاقه خرید به دنبال نوسانات اوج قبلی.

در نتیجه ، اگر گاوها ارزش VET/USD را بالاتر از 0.14 دلار قرار دهند ، باید تلاش کنیم تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در کوتاه مدت به بالاترین سطح خود در 0.155 دلار برسد. با این حال، این بستگی به این دارد که بیت کوین چه اتفاقی می افتد، که تأثیر قابل توجهی بر کل بازار ارزهای دیجیتال دارد، همانطور که در روز یکشنبه نشان داد که بیش از 10 درصد سقوط کرد. اگر بیت کوین به یک وزن منفی در بازار ارزهای رمزنگاری شده بازگردد ، ممکن است هفته گذشته تکرار شود.

حرکت قیمت VeChain در 24 ساعت گذشته: VeChain پس از آزمایش مجدد 0.128 دلار به عنوان پشتیبانی ، به بالاترین حد قبلی می رسد.

در آن زمان، قیمت VeChain نزولی بود زیرا VET/USD نمی‌توانست از 0.128 دلار عبور کند، که نشان می‌داد پایین‌ترین قیمت دیروز در 0.127 دلار در طول روز به عنوان سطح حمایت مجدداً آزمایش شد. هنگامی که این خط دوباره آزمایش می شود، بسته به اینکه آیا فروشندگان قابل توجهی در بازار برای توجیه افزایش نوسانات وجود دارد، معمولاً یک یا دو بار شکسته می شود.

بنابراین ، ممکن است با تجزیه و تحلیل قیمت VeChain با رکورد جدید تاریخ روبرو نشویم ، علیرغم این واقعیت که قیمت آن به بالای 0.128 دلار رسیده است و از آن زمان به بعد کاهش نیافته است. به طور کلی ، این بدان معناست که خریداران کنترل بازار را در دست دارند و قصد دارند نسبت به عملکرد قیمت هفته گذشته ، زمانی که VET/USD موفق به صعود و بسته شدن بیش از 0.14 دلار شد ، اما نتوانست سودهای خود را برای مدت طولانی حفظ کند ، شتاب بیشتری به دست آورد.

در نتیجه، وقتی به قیمت فعلی نگاه می‌کنیم، می‌توانیم ببینیم که VET/USD با یک کندل صعودی باز شد که یک نشانه صعودی قوی است. بعد از ظهر دیروز به بالاترین سطح محلی رسید ، که بعداً توسط مقاومت 0.128 دلار رد شد و در پایان روز در نزدیکی پایین ترین سطح خود بسته شد. با این حال ، این مانع از صعود اضافی برای VET/USD نشد زیرا از مقاومت روزانه 0.128 دلار خود بالاتر رفت و یک رکورد محلی دیگر را با 0.14 دلار در این روند ایجاد کرد.

با توجه به اینکه VET/USD در 24 ساعت گذشته سیگنال های صعودی قوی از خود نشان داده است، انتظار داریم حرکت قیمت در این هفته روند صعودی را دنبال کند و اولین هدف آن 0.143 دلار باشد. نزدیک‌ترین خط مقاومتی که باید شکسته شود 0.128 دلار است که پس از آن VET/USD می‌تواند بالاترین قیمت خود را در زمان مقرر 0.155 دلار آزمایش کند، مشروط بر اینکه امروز تحولات عمده‌ای در بازار وجود نداشته باشد که ممکن است منجر به افزایش نوسان شود.

جدیدترین اقدام، که مطابق با چند روز قبل است، شاهد ادامه افزایش VET/USD بوده است، اما در مقابل فشار فروش قوی در 0.128 دلار، که مانع افزایش بیشتر قیمت شده است. از زمان افتتاح دیروز ، ما خریدهای بیشتری را با VET/USD مشاهده کردیم که منجر به ایجاد یک علامت علامت محلی بالا شد.

در نتیجه ، در صورت تداوم حرکت ، VET/USD در آینده 0.14 دلار به سمت مقاومت حرکت می کند. با این حال ، با توجه به احساسات منفی اخیر در بازار ارزهای رمزنگاری شده ، توصیه می شود همه معامله گران از دارایی های خود محافظت کنند و ضررهای خود را در زیر سطح حمایت مانند 0.128 دلار و 0.125 دلار نگه دارند.

نمودار 4 ساعته VET/USD: هدف VET 0.143 دلار است

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Vechain در حال صعود آهسته است ، که ممکن است منجر به افزایش مجدد قیمت به 0.143 دلار در اواخر امروز شود.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: VET/USD در 24 ساعت آینده صعودی است 1
نمودار 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

از نقطه 0.115، یک رالی قابل توجه در روزهای بعد تا رسیدن به مقاومت بعدی 0.135 دلار در روز جمعه شاهد بودیم. VET/USD برای آزمایش مقاومت بالای نوسان قبلی در 0.128 دلار در معاملات دیروز حرکت کرد که منجر به برگشت صعودی شد.

قیمت VeChain دیروز به بالاترین حد خود رسید، زیرا تقاضا برای این ارز دیجیتال به دنبال رکود سال گذشته افزایش یافت. پس از سقوط به زیر 0.1 دلار در 11 ژوئن ، اقدام قیمت VeChain قبل از بازگشت دوباره با شتاب دیروز ، به پایین ترین سطح خود در 0.078 دلار رسید. VET/USD در نهایت با 0.138 دلار به بالاترین حد خود رسید ، و این نشان می دهد که انتظار می رود امروز بیشتر به سطح مقاومت 0.143 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

جفت ارز VET/USD در برابر بیت کوین با حق بیمه معامله می شود که منجر به شرایط خرید بیش از حد شده است. با این حال، قیمت VeChain پس از افت دیروز پس از آزمایش مقاومت فنی یک بار دیگر در سطوح پشتیبانی قبلی 0.128 دلار بهبود یافته است. در نتیجه ، ما معتقدیم که جفت VET/USD همچنان در حال افزایش است و بعداً به 0.143 دلار می رسد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.