منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت VeChain: VET پس از حرکت نزولی به 0.0304 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت VeChain: VET پس از حرکت نزولی به 0.0304 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که قیمت VET/USD در 24 ساعت گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است. قیمت به سمت یک حرکت متضاد تغییر کرده است و به طور قابل توجهی کاهش یافته و از علامت 0.032 دلار کاهش یافته است. به نظر می رسد که قیمت بین 1 ژوئن 2022 و 2 ژوئن 2022 سقوط بزرگی را تجربه کرده است که باعث کاهش ارزش آن به 0.029 دلار شد اما سپس به 0.31 دلار افزایش یافت اما تا زمانی که در نهایت به 0.030 دلار رسید به کاهش ادامه داد. علاوه بر این، قیمت امروز در تاریخ 3 ژوئن 2022 به حرکت کاهشی خود ادامه داده است. قیمت فعلی VET 0.0304 دلار است.

هزینه VET در 24 ساعت گذشته 1.85 درصد کاهش یافته است، با حجم معاملات 147,400,265 دلار – رتبه 33 در رتبه بندی ارزهای دیجیتال با سرمایه بازار زنده 1,939,278,571 دلار.

تحلیل قیمت 4 ساعته VET/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان داده است که نوسانات بازار پویایی فزاینده ای را نشان می دهد و آسیب پذیری بازار را در اولویت قرار می دهد. در نتیجه، قیمت کریپتوکارنسی نسبت به موج های غیرقابل پیش بینی و ناپایدار تغییرات نوسان حساس تر می شود. حد بالایی باند بولینگر 0.033 دلار است که به عنوان یک مقاومت قوی برای VET عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با 0.029 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای VET است.

به نظر می رسد قیمت VET/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، به نظر می رسد که مسیر قیمت از جهت نزولی پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. با این حال، بازار پتانسیل فرصت‌های نزولی بیشتر را نشان می‌دهد و خرس‌ها ممکن است به زودی بازار را در بر بگیرند.

تصویر 67
منبع نمودار قیمت 4 ساعته VET/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 43 است که نشان‌دهنده یک ارز دیجیتال کم‌ارزش‌شده است. مقدار در زیر ناحیه خنثی پایین وجود دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که RSI از رویکردی صعودی پیروی می‌کند که نشان‌دهنده افزایش ارزش ارز دیجیتال و تسلط بر فعالیت‌های خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain برای یک روز: بازار فشرده تر می شود

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نوسانات بازار را به دنبال یک جهت کاهش نشان می دهد. این بدان معناست که قیمت‌های VET/USD در معرض نوسانات در همان جهت نوسان خواهند بود. نوسانات کمتر به معنای احتمال کمتر تغییر قیمت به هر دو حد است. حد بالایی باند بولینگر در 0.33 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای VET عمل می کند. از سوی دیگر، حد پایین باند Bollinger با قیمت 0.028 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای VET است.

به نظر می رسد قیمت VET/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، می‌توانیم مسیر قیمت را به دنبال یک حرکت رو به پایین مشاهده کنیم که ممکن است احتمالات معکوس را نشان دهد. اگر بازار حمایت را بشکند، منجر به شکست خواهد شد. بنابراین یک معکوس قریب الوقوع خواهد بود.

تصویر 68
منبع نمودار قیمت 1 روزه VET/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 40 است، به این معنی که ارز دیجیتال نشانه های پایداری را نشان می دهد. VeChain در منطقه بی ارزش سقوط می کند. RSI یک حرکت نزولی را دنبال می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. فعالیت فروش از فعالیت خرید فراتر رفته و باعث کاهش امتیاز RSI شده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت VeChain

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain به این نتیجه می‌رسد که ارز دیجیتال حرکت نزولی با فضایی برای فرصت‌های نزولی بیشتر نشان می‌دهد. قیمت در 3 ژوئن 2022 به 0.030 دلار کاهش یافت و در حال حاضر زیر مرز 0.047 دلار گیر کرده است. قیمت فعلی VeChain 0.030 دلار است. به نظر می رسد گاوها کنترل خود را بر بازار از دست داده اند. خرس ها بازار را در بر گرفته اند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.