منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت VeChain: حرکت نزولی قیمت را به 0.11 دلار باز می گرداند

تحلیل قیمت VeChain: حرکت نزولی قیمت را به 0.11 دلار باز می گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • آخرین نمودارهای Anaylsis قیمت VeChain کاهش قیمت را نشان می دهد.
  • نمودار 1 روزه نتایج بهتری را در مقایسه با نمودار 4 ساعته نشان می دهد.
  • سطح پشتیبانی هنوز زیر قیمت 0.11 دلار وجود دارد.

تحلیل قیمت VeChain امروز کاهش جزئی قیمت را نشان می دهد. خرس ها دوباره پیش قدم شده اند ، زیرا گاوها شیب خود را برای مدت کوتاهی قطع کردند.

نوسانات در نمودار 1 روزه کاهش می یابد که ممکن است روند را تغییر دهد ، اما اگر خرس ها بتوانند این نوسان را افزایش دهند ، می توان انتظار داشت که حرکت نزولی حتی بیشتر رشد کند و قیمت می تواند از سطح فعلی خود که 0.11 دلار است پایین تر برود. ساعات گذشته برای خرس ها بسیار موفق بوده است و آخرین به روز رسانی هیچ تفاوتی را نشان نمی دهد.

نمودار قیمت 1 روزه VET/USD: افزایش قیمت VET را به 0.11 دلار می رساند

نمودار قیمت 1 روزه VET/USD فرصتی را برای گاوها نشان می دهد که به جلو حرکت کرده و موقعیت بالاتری را در نمودار کسب کنند. حرکت نزولی در روزهای گذشته پیوسته پیشتاز بوده است ، اما امروز ارز رمزنگاری شده از گاوها حمایت می کند.

سطوح قیمت به تدریج در حال افزایش است ، اما این حرکت هنوز به اندازه کافی قوی نیست تا از 0.11 دلار عبور کند. میانگین متحرک (MA) در نمودار 1 روزه 0.13 دلار است که به دلیل نزولی بودن سرب در هفته قبل ، بسیار بالاتر از ارزش قیمت است.

تحلیل قیمت VeChain: حرکت نزولی قیمت را به 0.11 دلار کاهش می دهد 4
نمودار قیمت 1 روزه VET/USD. منبع: TradingView

با تجزیه و تحلیل قیمت VeChain ، نوسانات کاهش می یابد که یک نشانه مثبت است ، در حالی که نوار بالینگر بالایی به 0.14 دلار و نوار پایین Bollinger تا 0.10 دلار افزایش یافته است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال افزایش است و در حال حاضر نمره 53 را نشان می دهد.

تحلیل قیمت VeChain: خرس ها حرکت صعودی را مختل کرده و به 0.11 دلار می رسند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته VeChain که ارزش ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد امروز نزولی است. گاوها در چند ساعت گذشته پیشتاز نمودارها بوده اند ، اما خرس ها توانسته اند بار دیگر این بار را به عهده بگیرند.

قیمت به 0.117 دلار کاهش یافته است ، که درست زیر میانگین متحرک است که 0.12 دلار است. نوسانات برای نمودار قیمت در حال کاهش است و خط روند نیز به نفع خرس ها است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: حرکت نزولی قیمت را به 0.11 دلار کاهش می دهد
نمودار قیمت 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

گروههای Bollinger در اطلاع رسانی در مورد آخرین روندها بسیار مهم هستند و ارزشهای آنها به این ترتیب است. نوار بالا به ترتیب 0.14 دلار و نوار پایینی به ترتیب 0.11 دلار وجود دارد. نمره RSI نیز در حال کاهش است و به نمره 41.48 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: حرکت نزولی قیمت را به 0.11 دلار 6 کاهش می دهد
نمودار شاخص های فنی VET/USD. منبع: TradingView

آخرین به روز رسانی ها نشانه های صعودی را نشان می دهند ، با تلاش گاوها برای شکستن فشار مداوم نزولی. نمودار شاخص های فنی VET/USD نیز نشانه های مثبتی را برای خریداران نشان می دهد ، زیرا 10 شاخص در سمت خرید ، 6 در فروش و 10 در سمت خنثی وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک نیز صعودی است و به ما اطلاع می دهد که روند کلی آن روز صعودی بوده است. این سیگنال خرید را نشان می دهد ، با نه شاخص در موقعیت خرید ، پنج در فروش و تنها یک در موقعیت خنثی.

همانطور که هر دو رقبا بازی تندی انجام داده اند ، بنابراین نوسان سازها علائم خنثی را نشان می دهند ، به ترتیب 9 نوسان ساز در موقعیت خنثی و یک نوسان ساز به ترتیب در موقعیت های فروش و خرید.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت VeChain

از تجزیه و تحلیل قیمت VeChain 1 روزه و 4 ساعته ، می توان نتیجه گرفت که آخرین روند ارزهای رمزنگاری شده کمی نزولی بوده است. بر اساس تجزیه و تحلیل ، سطوح قیمت تا 0.12 دلار کاهش یافته و پیش بینی می شود که حتی بیشتر از این نیز کاهش یابد.

اگر سطح حمایت 0.11 دلار همچنان حفظ شود ، گاوها فرصتی برای بازگشت خواهند داشت. اما اگر قیمت خرس ها همچنان پایین بیاید ، می توان انتظار داشت که قیمت جدیدی فراتر از سطح حمایت باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.