منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت VeChain: حرکت نزولی قیمت را به 0.02364 دلار باز می‌گرداند

تحلیل قیمت VeChain: حرکت نزولی قیمت را به 0.02364 دلار باز می‌گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت VeChain نزولی بوده است زیرا ارز دیجیتال به زیر سطح پشتیبانی کلیدی سقوط کرده است. این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 0.02364 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 2.74 درصد کاهش یافته است. پشتیبانی از VET/USD در 0.02339 دلار وجود دارد در حالی که مقاومت در 0.02458 دلار است. حجم معاملات 24 ساعته سکه 64,053,021 دلار و ارزش بازار آن 1,732,297,795 دلار است.

دارایی دیجیتال از ابتدای امروز روند نزولی داشته است زیرا نتوانسته از سطح 0.03 دلار عبور کند. قیمت به زیر سطح 0.025 دلار بازگشت و حمایت در 0.02339 دلار یافت. دارایی دیجیتال در چند روز گذشته در حدود این سطح ادغام شده است اما امروز به زیر این سطح رسیده است. این حرکت، تنظیمات صعودی قبلی را باطل کرده و دارایی دیجیتال را در کوتاه مدت در مسیر نزولی قرار داده است.

تحلیل قیمت 4 ساعته VET/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان داده است که نوسانات بازار پویایی فزاینده ای را نشان می دهد و آسیب پذیری بازار را در اولویت قرار می دهد. در نتیجه، قیمت کریپتوکارنسی نسبت به موج های غیرقابل پیش بینی و ناپایدار تغییرات نوسان حساس تر می شود. حد بالایی باند بولینگر در 0.02458 دلار است که به عنوان یک مقاومت قوی برای VET عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر با قیمت 0.02339 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای VET است.

تصویر 5
نمودار قیمت 4 ساعته VET/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت VET/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد مسیر قیمت از جهت نزولی پیروی می‌کند که نشان‌دهنده کاهش بازار است. با این حال، بازار پتانسیل فرصت‌های نزولی بیشتر را نشان می‌دهد و خرس‌ها ممکن است به زودی بازار را در بر بگیرند. تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 40.17 است و خنثی است.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain برای یک روز: بازار فشرده تر می شود

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain در نمودار قیمت 1 روزه نشان می دهد که قیمت VET/USD در یک الگوی مثلث نزولی که در چند روز گذشته دنبال کرده است، محبوس شده است. گاوها در تلاش بوده اند تا قیمت را به بالای سطح 0.025 دلار برسانند اما تاکنون ناموفق بوده اند. خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند و در حال حاضر قیمت را به سمت سطح حمایت 0.02339 دلار می برند.

تصویر 6
نمودار قیمت 1 روزه VET/USD منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک نزولی است زیرا میانگین متحرک 50 روزه زیر میانگین متحرک 200 روزه است. این نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 36.61 قرار دارد و نشان دهنده حرکت نزولی بیشتر در بازار است. هر دو باند بولینگر در حال انقباض هستند، که نشان می دهد بازار در حال رسیدن به دوره ای از نوسانات پایین است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت VeChain

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت VeChain نزولی است زیرا دارایی دیجیتال به زیر سطح حمایت کلیدی رسیده است و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به نزول بیشتر در بازار شود زیرا VET به دنبال آزمایش سطح 0.022 دلار است. گاوها باید قیمت را به بالای سطح 0.025 دلار برسانند تا بازار در کوتاه مدت صعودی شود. تا آن زمان، خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمال حرکت بیشتر به سمت نزول وجود دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.