منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت VeChain: جفت VET/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

تحلیل قیمت VeChain: جفت VET/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت به 0.171 دلار افزایش یافته است.
  • تحلیل قیمت VeChain روند صعودی را تایید می کند.
  • VET/USD در حال حاضر با قیمت 0.1553 دلار معامله می شود.

طبق آخرین تحلیل قیمت VeChain، قیمت VeChain در حال حاضر شاهد یک حرکت صعودی قیمت است. در چند هفته گذشته، شمعدان های سبز با اختلالات نزولی اجتناب ناپذیر، بر نمودارهای قیمت غالب شده اند. قیمت به سطح مقاومت 0.182 دلار نزدیک می شود و انتظار می رود در هفته های آینده از آن پیشی بگیرد. بار دیگر، به دلیل افزایش، ارزش به اوج قبلی خود یعنی 0.171 دلار بازگشته است.

حرکت قیمت VET/USD در 24 ساعت گذشته: قیمت از 0.17 دلار گذشته است

قیمت VeChain دوباره در حال افزایش است، زیرا ارز دیجیتال امروز روند صعودی را دنبال کرده است. گاوها بار دیگر در حال بازگشت هستند تا موقعیت پیشرو خود را در نمودارهای قیمت بازیابند. تاکنون تلاش‌های آن‌ها موثر بوده است و هزینه آن در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۱۷۱ دلار افزایش یافته است. قیمت اکنون از مقدار میانگین متحرک (MA) خود فراتر رفته است، یعنی 0.165 دلار به ازای هر توکن.

افزایش نوسانات حاکی از آن است که روزهای بعدی خبر خوبی نخواهد داشت. مقادیر شاخص باند بولینگر بالا و پایین نیز افزایش یافته است، به طوری که ارزش باند بولینگر بالایی اکنون در 0.182 دلار است، در حالی که قبلاً 0.120 دلار بود. در نتیجه روند صعودی، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) از 64.65 به 64.74 افزایش یافته است. حرکت قیمت VET/USD در 7 روز گذشته.

جلسه معاملاتی امروز برای ارز دیجیتال VeChain فعال بوده است، زیرا شاهد افزایش مداوم بوده است. هفت روز اخیر شمعدان های سبز بیشتری نسبت به شمعدان های قرمز به ارمغان آورده است و بار دیگر از روند صعودی حمایت می کند که ظاهراً راه خود را به سطوح قبلی خود باز می کند. قیمت از خط SMA 50 بالاتر رفت، جایی که در ساعات گذشته باقی مانده بود. با این حال، میانگین متحرک همچنان به عنوان مقاومت -حداقل در حال حاضر- در برابر حرکات صعودی بیشتر عمل می کند و از رشد بیشتر جلوگیری می کند.

مقادیر پیش بینی RSI همچنین نشان می دهد که جلسات مثبت بیشتری در زمان های آینده وجود خواهد داشت. آنها از 48 به 58 حرکت کرده اند، به این معنی که ارز دیجیتال VeChain دارای حرکت صعودی قوی با شرایط فروش بیش از حد در تمام بازه های زمانی با مشاهده هر دو نمودار است.

دهه سی گذشته برای سرمایه گذاران VeChain سودآور بوده است زیرا این ارز دیجیتال تقریباً 3 هفته پیش روند صعودی پایداری را نشان داد. البته این با نوسانات نسبتاً خوبی همراه است، اما روند کلی در این دوره صعودی بوده است. قیمت از 0.106 دلار به بالاترین ارزش خود در 4 ماه گذشته رسیده است، که بسیار چشمگیر است، حتی اگر چندین دوره نزولی وجود داشته است که قیمت را به سمت جنوب سوق داده و باعث شده است تقریبا نیمی از سود خود را از دست بدهد.

تحلیل قیمت VeChain چهار: با کاهش قیمت به 0.17 دلار، معکوس شدن روندها پیش بینی می شد.

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت VeChain نشان دهنده کاهش غیرمنتظره قیمت در چند ساعت قبل است. کارشناسان بازار در طول یک نوسان صعودی که رخ داده است، افزایشی را پیش بینی نکرده بودند.

تحلیل قیمت VeChain: جفت VET/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است 1
نمودار قیمت 4 ساعته VET/USD. منبع: TradingView

قیمت قبلاً از تقاطع SMA 20/SMA 50 عبور کرده بود، اما پس گرفته شده است. نوسانات در حال افزایش است، به طوری که باند بولینگر بالایی اکنون در برابر 0.171 دلار و باند بولینگر پایین به 0.151 دلار رسیده است. امتیاز RSI بالا است، در 61.05، که نشان می دهد گاوها اکنون کنترل دارند و قیمت را به سمت شمال سوق می دهند.

جدیدترین نمودار یک ساعته نشان می دهد که قیمت به سرعت در حال افزایش است و در حال حاضر از خطوط SMA 20 و SMA 50 خود عبور کرده است. امتیاز RSI بیانگر شرایط خرید بیش از حد است. با این حال، باندهای بولینگر به هم نزدیک هستند، که نشان می دهد نوسانات همچنان بالا خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت VeChain: نتیجه گیری

جفت VET/USD با افزایش قابل توجه تقاضا از ابتدای سال تاکنون بیش از 6 درصد ارزش افزایش یافته است. کندل های سبز در حال حاضر نمودار قیمت را در دست گرفته اند که نشان دهنده روند افزایشی است. قیمت در ساعات اخیر به 0.171 دلار رسیده است که نشان می دهد ممکن است بیشتر افزایش یابد. علیرغم این واقعیت، تحلیل تکنیکال ما نشان می‌دهد که قیمت ممکن است قبل از سقوط مجدد به سمت جنوب در طی یک نوسان نزولی دیگر، به اوج 0.18 دلار برسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.