منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Uniswap: UNI//USD شتاب صعودی را در 5.41 دلار افزایش می‌دهد

تحلیل قیمت Uniswap: UNI//USD شتاب صعودی را در 5.41 دلار افزایش می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند صعودی کامل را در بازار نشان می دهد زیرا قیمت ها در 24 ساعت گذشته 3.07 افزایش یافتند. این سکه با قیمت 5.41 دلار معامله می شود و با مقاومت فوری 5.47 دلار روبرو می شود. از سوی دیگر، پشتیبانی قوی نزدیک به 5.04 دلار دارد. تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که اگر گاوها کنترل خود را حفظ کنند، قیمت ها ممکن است افزایش یافته و سطوح 5.60 دلار را لمس کنند. از سوی دیگر، یک کراس اوور نزولی ممکن است منجر به کاهش قیمت شود و ممکن است حمایت نزدیک به سطح 4.80 دلار را پیدا کند.

تصویر 55
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin 360

قیمت جفت UNI/USD در 24 ساعت گذشته 3.07 درصد افزایش یافته و در حال حاضر، 5.41 دلار معامله می شود. ارزش بازار سکه نیز به 3,972,059,387 دلار افزایش یافته و حجم معاملات 24 ساعته در بازار 136,376,426 دلار است.

اقدام قیمت Uniswap در نمودار قیمت 1 روزه: قیمت‌های UNI/USD بالای 5.41 دلار معامله می‌شوند

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها بالا و پایین تر را تشکیل داده اند تا نشان دهنده روند صعودی در بازار باشد. دارایی دیجیتال دیروز با خارج شدن از الگوی مثلث نزولی افزایش یافت. جفت UNI/USD احتمالاً کاهش پیدا خواهد کرد زیرا با مقاومت 5.47 دلاری روبرو است. و حمایت از 5.04 دلار. الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا خریداران پس از فروش اخیر وارد بازار می شوند.

تصویر 57
نمودار قیمت 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

علاوه بر این، میانگین متحرک نیز نشان دهنده یک متقاطع صعودی است زیرا خط SMA 50 روزه (آبی) از خط SMA 20 روزه (قرمز) عبور کرده است. اندیکاتور RSI در حال حاضر در 70 سطح معامله می شود، بدون شرایط خرید یا فروش عمده. نشانگر MACD نیز نشان دهنده روند صعودی است زیرا خط سیگنال (آبی) از بالای هیستوگرام عبور کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در یک بازه زمانی 4 ساعته: UNI/USD از اوج‌ها بازمی‌گردد و گاوها نفس می‌کشند

تصویر 56
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD، منبع: TradingView

نمودار قیمت 4 ساعته برای UNI/USD نشان می دهد که قیمت ها نسبت به اوج های اخیر کاهش یافته است، زیرا گاوها نفس می کشند. قیمت ها در حال حاضر نزدیک به خط SMA 20 روزه معامله می شوند و اندیکاتور RSI نیز نزدیک به سطوح خرید بیش از حد معامله می شود. با این حال، هنوز هیچ متقاطع نزولی وجود ندارد و قیمت ها ممکن است به حرکت بالاتر ادامه دهند. نشانگر MACD در بالای خط سیگنال و هیستوگرام حرکت می کند که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت کاهش می یابد، اما انتظار می رود که گاوها در کنترل باقی بمانند. جفت UNI/USD شتاب صعودی به دست آورده و در حال حاضر با قیمت 5.41 دلار معامله می شود. جفت UNI/USD ممکن است نسبت به سطوح فعلی کاهش یابد، اما احتمالاً پشتیبانی در نزدیکی سطح 5.04 دلار خواهد داشت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.