منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Uniswap: UNI به پشتیبانی 25 دلاری نزدیک می شود ، آیا ادامه می یابد؟

تحلیل قیمت Uniswap: UNI به پشتیبانی 25 دلاری نزدیک می شود ، آیا ادامه می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لغو امروز نزولی است.
  • کاهش ارزش UNI/USD یک شبه ادامه داشت.
  • نزدیکترین پشتیبانی 25 دلار

تحلیل قیمت بدون تخلف برای امروز نزولی است ، زیرا بازار پس از رسیدن به نقطه 27.5 دلار در آخر هفته ، محوری شد و به زیر مرز 27 دلار بازگشت. بنابراین ، ما انتظار داریم که حرکت نزولی امروز ادامه یابد و UNI/USD را به سمت بازآزمایی مجدد 25 دلار بعدی سوق دهد.

تحلیل قیمت Uniswap: UNI به پشتیبانی 25 دلاری نزدیک می شود ، آیا ادامه می یابد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد و رهبر بازار ، بیت کوین ، 1.15 درصد کاهش یافت. در همین حال ، اتریوم 1.51 درصد رشد کرده است و سولانا (SOL) با 16.27 درصد افزایش بهترین عملکرد را دارد.

حرکت بدون تخفیف قیمت در 24 ساعت گذشته: کاهش تخفیف همچنان ادامه دارد

UNI/USD در محدوده 25.64 دلار – 27.10 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11.72 درصد کاهش یافته و بالغ بر 251.37 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار در حدود 16 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رده یازدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: UNI برای آزمایش مجدد پشتیبانی 25 دلاری حرکت می کند؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Uniswap را در 24 ساعت گذشته کاهش دهیم زیرا خرس ها پشتیبانی بعدی 25 دلار را هدف قرار می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: UNI به پشتیبانی 35 دلاری نزدیک می شود ، آیا ادامه می یابد؟
نمودار 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

اقدام لغو تخفیف در ماه گذشته شاهد افزایش شدید بود. با این حال ، پس از رسیدن به بالاترین سطح جدید در 31 دلار ، گاوها بالاخره خسته شدند و افت شدید در 17 اوت رخ داد.

پشتیبانی بالاتر از علامت 25 دلار یافت شد ، که از آن قیمت بازار تلاش کرد تا بیشترین میزان را تعیین کند. قیمت Uniswap به بالاترین سطح خود نرسید و دوباره به پایین تر از 30 دلار برگشت.

این اقدام قیمتی با یک بازآزمایی مجدد از ارزش 25 دلار همراه شد که در پایان هفته اندکی بهبود یافت. دیروز ، UNI/USD پس از عدم موفقیت در حرکت به بالای 27.5 دلار دوباره شروع به حرکت کرد.

به طور کلی ، Uniswap باید در 24 ساعت آینده به حرکت خود ادامه دهد و پشتیبانی 25 دلاری را مجدداً آزمایش کند ، مگر اینکه گاوها بتوانند شتاب خود را دوباره به دست آورند و فشار بالای 27.5 دلار را ببینند.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بدون تخفیف امروز نزولی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته پس از پایین ترین سطح خود در آخر هفته همچنان در حال کاهش است. بنابراین ، ما انتظار داریم UNI/USD بیشتر افت کرده و پشتیبانی 25 دلاری را در 24 ساعت آینده دوباره آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت Uniswap هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.