منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Uniswap: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 7.06 دلار می شود

تحلیل قیمت Uniswap: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 7.06 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به زیر 7.00 دلار سقوط کرده است. حمایت از قیمت های Uniswap در 6.77 دلار و مقاومت در 7.18 دلار مشاهده می شود. جفت ارز UNI/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است، زیرا در حال حاضر در قیمت 7.06 دلار معامله می شود.

بازار کلی جفت UNI/USD با تشدید فشار فروش رو به کاهش است، قیمت Uniswap یک حرکت نزولی ثابت نشان می دهد زیرا دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته نزدیک به 1.21 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار Uniswap نیز به 5,272,987,376 دلار کاهش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 133,429,677 دلار است.

قیمت Uniswap در تحلیل 1 روزه: جفت UNI/USD در روند نزولی

نمودار روزانه تحلیل قیمت Uniswap نشان می‌دهد که سکه روند نزولی واضحی را دنبال می‌کند، زیرا به پایین‌ترین حد و بالاترین پایین‌تر رسیده است. قیمت ها در چند ساعت گذشته بین 6.77 تا 7.18 دلار گیر کرده اند و برای ادامه روند نیاز به شکست است. اندیکاتور MACD در نمودار 1 روزه نیز در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. این نشان می دهد که حرکت به نفع خرس ها است و می توان انتظار کاهش بیشتر را داشت.

تصویر 194
نمودار 1 روزه UNI/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در نمودار 1 روزه نیز در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. خط MA 50 روزه از زیر خط MA 200 روزه عبور کرده است که یک علامت نزولی است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و می توان انتظار کاهش بیشتر را داشت. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار یک روزه در حال حاضر روی 62.60 است و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap در نمودار قیمت 4 ساعته: UNI/USD با مقاومت 7.18 دلار مواجه است.

در نمودار 4 ساعته، تحلیل Uniswap یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه است. قیمت در حال حاضر با حمایت پرچم معامله می شود که حدود 7.06 دلار است. خریداران باید قیمت ها را به بالای سطح 6.77 دلار برسانند تا کنترل بازار را در دست بگیرند. اگر خرس ها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند، می توانیم شاهد کاهش قیمت ها به 5.50 دلار باشیم. از سوی دیگر، مقاومت در 7.18 دلار قرار دارد و برای اینکه گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند، یک شکست بالاتر از این سطح لازم است.

تصویر 196
نمودار قیمت 4 ساعته UNI/USD منبع: TradingView

نمودار شاخص RSI در حال حاضر زیر سطح 50 است که یک علامت نزولی است. این نشان می دهد که فشار فروش در حال حاضر در بازار رو به افزایش است. خط MACD (آبی) در نمودار 4 ساعته در حال حاضر زیر خط سیگنال حرکت می کند. اندیکاتور MA نیز به زیر سطح 50 حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap نشان می دهد که جفت UNI/USD در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 7.06 دلار کاهش می یابد. قیمت ها اخیراً در سطح 6.77 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. به نظر می رسد که گاوها برای دفاع از سطح 7.00 دلار با تشدید فشار فروش دست به تلو تلو خوردن می زنند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.