منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 6.61 دلار کاهش می یابد. سقوط بیشتر در پیش است؟

تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 6.61 دلار کاهش می یابد. سقوط بیشتر در پیش است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت در سمت نزولی قرار دارد، زیرا خرس‌ها هرگونه حرکت بیشتر به سمت قیمت امروز را رد کرده‌اند. نزول دوباره شروع شده و قیمت شروع به کاهش کرده است. قیمت پس از شروع کاهش در ابتدای جلسه معاملاتی، اکنون به سطح 6.61 دلار رسیده است. سه روز گذشته حرکت صعودی قیمت را نشان می‌دهد، اما روند اکنون تغییر کرده است و خرس‌ها روی تابع قیمت کنترل دارند. گاوها و خرس‌ها در تمام ماه گذشته در حال تغییر موقعیت بوده‌اند، زیرا حرکت قیمتی موجی در نمودارها دیده می‌شود، اما به طور کلی، خرس‌ها در موقعیت غالب بوده‌اند، زیرا قیمت نسبت به ماه گذشته کاهش یافته است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: DOT چهار درصد ضرر می کند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت امروز پس از سه روز موج صعودی با بازگشت خرس ها شروع به کاهش کرد. قیمت DOT/USD در زمان نگارش این مقاله به سطح 6.61 دلار کاهش یافته است، زیرا امروز، دوباره، شکست قیمت نزولی بود و یک شمعدان قرمز را در نمودارها نشان داد. DOT در 24 ساعت گذشته 4.15 درصد ارزش خود را از دست داده است و در هفته گذشته بیش از 10 درصد از دست داده است. حجم معاملات 11.85 درصد کاهش و ارزش بازار 3.94 درصد کاهش یافته و در نتیجه تسلط بر بازار 0.71 درصد بوده است.

DOT 1 das
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در حال کاهش است، به این معنی که نزول ممکن است برای روزهای آینده ادامه یابد و همچنین شاخص باندهای بولینگر دوباره همگرا می شود. همانطور که مشاهده می شود، هر دو انتهای آن نزدیک می شوند، حد بالایی به 7.75 دلار رسیده است و حد پایینی به 6.26 دلار رسیده است که نشان دهنده پشتیبانی از DOT است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شاخص 41 کاهش یافته است که نشان دهنده فشار فروش است که باعث فعالیت فروش در بازار شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

سبد خرید 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی به دنبال فشار نزولی که در پایان جلسه معاملاتی قبل ایجاد شد، به شدت کاهش یافت و نزول به مدت 12 ساعت متوالی ادامه یافت. در حال حاضر، گاوها در تلاش هستند تا قیمت را دوباره بالا ببرند، زیرا یک شمعدان سبز رنگ در نمودار ساعتی ظاهر شده است که نشان دهنده حرکت قیمت به سمت بالا است. این یک نشانه امیدوارکننده است، اما گاو نر ممکن است نتواند به طور کامل خرس ها را شکست دهد. قیمت به زیر ارزش میانگین متحرک (MA) که در علامت 6.76 دلار است، سقوط کرده است.

نقطه 4hos
نمودار قیمت 4 ساعته DOTUSD. منبع: tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته افزایش یافته است و باندهای بولینگر منطقه بیشتری را پوشش می دهند. باند بولینگر بالایی 6.99 دلار است، باند بولینگر پایینی 6.20 دلار است که نشان دهنده حمایت است، در حالی که میانگین کلی اندیکاتور در 6.60 دلار مشخص شده است. قیمت پس از سقوط به زیر خط متوسط، دوباره در بالای آن بهبود یافته است. منحنی RSI نیز به سمت بالا چرخیده است و امتیاز در حال حاضر 47 است، اما منحنی بسیار شیب دار نیست، که نشان دهنده فشار نزولی است که هنوز وجود دارد.

نمودار اندیکاتورهای فنی نیز سرب نزولی را تایید می‌کند، زیرا 16 اندیکاتور وجود دارد که سیگنال‌های فروش را می‌دهند که 9 اندیکاتور خنثی هستند و تنها یک نشانگر از مجموع 26 اندیکاتور فنی موجود برای تجزیه و تحلیل، سیگنال خرید می‌دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: نتیجه گیری

تحلیل قیمت پولکادوت پیش بینی می کند که امروز یک روند نزولی دنبال شده است. قیمت در حال حاضر به دلیل فشار فروش مستمر به 6.61 دلار کاهش یافته است. با بازگشت خرس ها می توان انتظار کاهش بیشتر در ارزش سکه را داشت. قیمت به طور مداوم در حال افزایش است، اما شانس بهبود برای DOT هنوز محدود است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.