منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: DOT با نزدیک شدن به 7.0 دلار ضرر بیشتری متحمل می شود

تحلیل قیمت Polkadot: DOT با نزدیک شدن به 7.0 دلار ضرر بیشتری متحمل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 202
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روند بازار بسیار نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت در کانال شیب دار معامله می شود. در 24 ساعت گذشته، قیمت DOT 11.26 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با 7.64 دلار معامله می شود. روند بازار برای DOT بسیار نزولی است زیرا بازار اوج و پایین‌ترین سطح را تشکیل داده است. بازار نزولی تایید می شود زیرا میانگین های متحرک در یک متقاطع نزولی قرار دارند. پشتیبانی فوری برای DOT در 7.62 دلار است و هر کاهش بیشتر می تواند قیمت ها را به 7.50 دلار برساند.

حجم معاملات برای DOT/USD افزایش یافته است و در حال حاضر 583,323,032.61 دلار است در حالی که ارزش بازار در 7.5 میلیارد دلار باقی مانده است. بازار کلی در حال خونریزی است زیرا اکثر دارایی های برتر دو رقمی کاهش یافته اند. DOT در حال حاضر در فهرست CoinMarketCap در رتبه 8 قرار دارد. قیمت‌های DOT در بیشتر ساعات روز حدود 7.5 دلار معامله می‌شوند. حمایت های جزئی در 7.62 دلار و 7.50 دلار مشاهده می شود در حالی که مقاومت فوری در 8.0 دلار قرار دارد.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که DOT ​​یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است که یک الگوی ادامه نزولی است. اندیکاتور MACD در منطقه نزولی قرار دارد و در حال حاضر در حال کاهش است. اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد اما نشانه هایی از واگرایی صعودی را نشان می دهد. این یک علامت مثبت است زیرا نشان می دهد که فشار فروش ممکن است تمام شده باشد.

تصویر 201
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

بر روی کندل های 4 ساعته، یک الگوی نزولی شکل گرفته است که یک الگوی معکوس نزولی است. این الگو نشان می دهد که ممکن است بازار در کوتاه مدت شاهد اصلاحاتی باشد. فشار خریدار و فروشنده در چند شمعدان روزانه گذشته مشابه بوده است، با این حال، بازار همچنان موفق به کاهش قیمت های جدید شده است. شاخص میانگین متحرک نشان می دهد که قیمت در زیر میانگین متحرک 21 دوره و 50 دوره معامله می شود که یک علامت نزولی است.

تحلیل قیمت پولکادوت در جدول زمانی روزانه: DOT با پویایی نزولی سازگار است

نمودار روزانه برای DOT/USD نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قوی قرار دارد زیرا قیمت زیر میانگین متحرک معامله می شود. اندیکاتور MACD در منطقه نزولی قرار دارد و در حال حاضر در حال کاهش است. اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد اما نشانه هایی از واگرایی صعودی را نشان می دهد. این یک علامت مثبت است زیرا نشان می دهد که فشار فروش ممکن است تمام شده باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد و هر گونه افزایش اصلاحی باید به آن فروخته شود. با این حال، موقعیت آن در چند روز آینده تغییر خواهد کرد زیرا بیشتر بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد.

تصویر 200
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

شرایط کلی بازار بسیار نزولی است زیرا اکثر دارایی های برتر دو رقمی کاهش یافته اند. فروش در بازار توسط تعدادی از عوامل از جمله فروش بیت کوین، اتریوم و سایر آلتکوین های اصلی آغاز شده است. با این حال، DOT در مقایسه با سایر دارایی ها نسبتاً خوب نگه داشته است و در حال حاضر با قیمت 7.0 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

از شاخص های فنی می توان دریافت که بازار به شدت نزولی است. چند روز آینده برای DOT بسیار مهم است زیرا شکستن به زیر 7.0 دلار می تواند شاهد کاهش قیمت ها به سمت 6.5 دلار باشد. از سوی دیگر، اگر قیمت بتواند بالای 7.0 دلار بماند، ممکن است شاهد حرکت به سمت 8.0 دلار باشیم.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.