منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: گاوها DOT/USD را از مرز 7.06 دلار عبور می‌کنند

تحلیل قیمت Polkadot: گاوها DOT/USD را از مرز 7.06 دلار عبور می‌کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Polkadot در سمت صعودی قرار دارد زیرا گاوها DOT/USD را از مرز 7.06 دلار عبور می‌کنند. این ارز دیجیتال در حال حاضر با مقاومت 7.23 دلاری مواجه است، اما اگر بتواند از این سطح عبور کند، در روزهای آینده شاهد افزایش قیمت خواهد بود. پشتیبانی از DOT را می توان در سطح 6.96 دلار یافت و شکست زیر این می تواند نشان دهنده کاهش احتمالی قیمت باشد.

DOT/USD در هفته گذشته شتاب بیشتری به دست آورده است، زیرا پایه های اصلی ارز دیجیتال همچنان در حال تقویت هستند. تحلیل قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته 1.10 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 7.10 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته برای DOT 323 میلیون دلار است و ارزش بازار در حال حاضر 7.98 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت 1 روزه: DOT در جستجوی بهبودی دوباره افزایش می یابد

نمودار قیمت یک روزه که تحلیل قیمت پولکادوت را نشان می دهد به آرامی به سمت بازیابی ارزش سکه پیش می رود. گاوها به احتمال زیاد این روند را در روزهای بعد ادامه خواهند داد حتی اگر ممکن است برخی اصلاحات در راه رسیدن به اوج های جدید وجود داشته باشد. میانگین متحرک (MA) در نمودار روزانه در حال حاضر 6.68 دلار است، اما مقاومت در مرز 7.23 دلار قرار دارد که پولکادوت برای ادامه روند صعودی خود باید آن را بشکند.

تصویر 90
منبع: نمای معاملاتی

SMA 20 بالاتر می رود، و نوسانات نیز برای نمودار 1 روزه بالا است، که نشان می دهد حرکت صعودی بیشتر تشدید خواهد شد. باندهای بولینگر نیز مقادیر زیر را به ما نشان می دهند. باند بالا 7.14 دلار است، در حالی که باند پایین 5.61 دلار است که نشان دهنده حمایت است. با افزایش ناگهانی قیمت، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز خود را در شاخص 56.60 متعادل کرد که برای گاوها بسیار چشمگیر است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت 4 ساعته: DOT/USD با رد 7.23 دلار روبرو می شود

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشانه های امیدوارکننده ای را برای گاو نر نشان می دهد. حرکت صعودی در حال تثبیت جایگاه خود در نمودار است و انتظار می رود قیمت از مقاومت 7.23 دلار عبور کند. با این حال، فشار نزولی نیز نباید نادیده گرفته شود، زیرا ممکن است خرس‌ها سعی کنند کنترل خود را به دست آورند و قیمت را پایین بیاورند.

تصویر 89
منبع: نمای معاملاتی

سطوح MA به روشی صاف به سمت 7.06 دلار حرکت می کند، دقیقاً مشابه قیمت معاملات فعلی. SMA 20 نیز به سمت بالا حرکت می کند که نشان می دهد فشار صعودی در روزهای بعد همچنان افزایش خواهد یافت. باندهای بولینگر یک منحنی اندک به سمت بالا را به ما نشان می‌دهند که باند بالایی 7.37 دلار و باند پایینی 6.28 دلار به عنوان حمایت است. RSI به ما مقدار 69.16 را نشان می دهد که نشان می دهد بازار همچنان خنثی است و تمایلات کمی به سمت احساسات صعودی دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot روند صعودی را با DOT/USD نشان می دهد که در حال حاضر با قیمت 7.06 دلار معامله می شود. نمودارهای ساعتی و روزانه نشانه‌های امیدوارکننده‌ای را برای گاوها به نمایش می‌گذارند، در حالی که سطح حمایت فعلی در 6.96 دلار حفظ می‌شود، سپس احتمال زیادی وجود دارد که ارز دیجیتال به سمت مقاومت 7.23 دلاری صعود کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.