منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: روند صعودی قیمت DOT را بالای 5.81 دلار نشان می دهد

تحلیل قیمت Polkadot: روند صعودی قیمت DOT را بالای 5.81 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت روند افزایشی را برای ارزهای دیجیتال امروز تایید می کند زیرا ارزش سکه به شدت افزایش یافته و به بالای 5.81 دلار رسیده است، سطح مقاومت برای DOT/USD در 5.95 دلار و سطح پشتیبانی در 5.69 دلار است. حرکت صعودی که در این بازار شاهد آن هستیم احتمالاً با ورود سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بیشتری به فضا و افزایش قیمت‌ها ادامه خواهد یافت. بازار امروز با قیمت 5.80 دلار باز شد و در طول روز افزایش قیمت ثابتی داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: گاوها همچنان به افزایش قیمت ها ادامه می دهند زیرا DOT به 5.81 دلار می رسد.

تحلیل روزانه قیمت پولکادوت روند صعودی قوی را برای امروز تایید می کند زیرا ارزش سکه بهبود قابل توجهی داشته است. تلاش خریداران در طول 24 ساعت گذشته قابل ستایش و پایدار بود. و اکنون، شرایط دوباره در حمایت از گاوها قرار گرفته است، زیرا قیمت یک حرکت صعودی را تا یک موقعیت بالای 5.81 دلار پوشش داد و نسبت به بسته شدن دیروز در 5.71 دلار، 5.81 درصد افزایش یافت.

تصویر 230
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نوسانات نمودار قیمت یک روزه همچنان در پایین ترین سطح قرار دارد و نشانه روند صعودی بسیار پایدار است. برای تعیین سطوح حمایتی، می‌توانیم باندهای بولینگر بالا را در 5.75 دلار و پایین را در 5.48 دلار بررسی کنیم، که به این معنی است که پشتیبانی قوی در این محدوده ارائه شده است. علاوه بر این، شاخص میانگین متحرک در 6.21 دلار قرار دارد که بیشتر از روند صعودی حمایت می کند. اندیکاتور RSI نیز در 51.32 صعودی است که نشان می دهد بازار هنوز خرید بیش از حد نداشته است و می تواند شاهد افزایش بیشتر قیمت باشد.

نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: حرکت صعودی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Polkadot به نفع خریداران ارزهای دیجیتال است زیرا افزایش شدید ارزش DOT/USD در چند ساعت گذشته مشاهده شد. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تا کنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل افزایش قیمت به 5.81 دلار افزایش یافت زیرا گاوها در 4 ساعت متوالی پیشروی قیمت را داشتند. در عین حال، عبور قیمت از میانگین متحرک در 5.78 دلار نشانه خوبی دیگر برای خریداران است.

تصویر 229
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

اندیکاتور RSI که نقش بسیار مهمی در تحلیل ارزهای دیجیتال دارد، روی 43.04 قرار دارد و نشان دهنده روند صعودی در آینده است. باندهای بولینگر نیز روند صعودی را نشان می دهند زیرا باند بالا در 5.85 دلار و باند بولینگر پایین در 5.68 دلار است، که به این معنی است که بازار در این محدوده حرکت صعودی قوی دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه و چهار ساعته بالا تأیید شد، گاوها در اوج سلطنت بودند. در 24 ساعت گذشته نیز موج صعودی قدرتمندی بر بازار حاکم شد و قیمت تا 5.81 دلار افزایش یافت. انتظار می‌رود روند صعودی در ساعات آینده ادامه داشته باشد. با این حال، ممکن است یک اصلاح کوچک نیز اتفاق بیفتد زیرا گاوها ممکن است پس از چنین پیشروی طولانی خسته شوند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.