منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی به افزایش قیمت DOT به 6.19 دلار کمک می کند

تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی به افزایش قیمت DOT به 6.19 دلار کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز صعودی است زیرا گاوها در 24 ساعت گذشته به برتری خود ادامه داده اند. قیمت سکه به دلیل تلاش‌های صعودی مستمر به 6.19 دلار بهبود یافته است. شکست بیش از این سطح مقاومت، روند صعودی را تایید می کند و امکان افزایش بیشتر به سمت سطوح 6.21 و 6.22 دلار را باز می کند.

از جنبه نزولی، پشتیبانی از جفت DOT/USD در سطح 5.86 دلار دیده می شود. شکستن زیر این سطح می‌تواند باعث شود که این جفت به سمت سطح حمایت 5.50 دلار حرکت کند. قیمت پولکادوت در حال حاضر در یک روند صعودی معامله می شود زیرا گاوها قیمت را بالاتر می برند. حجم معاملات 24 ساعته 193 میلیون دلار و ارزش بازار 7.00 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: DOT/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 6.19 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه اخبار دلگرم کننده ای را برای خریداران ارزهای دیجیتال ارائه می دهد، زیرا قیمت در طول روز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. سکه در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 6.19 دلار معامله می شود و اگر گاوها ثبات را نشان دهند، احتمال افزایش بیشتر در سطوح قیمت وجود دارد. این ارز در حال حاضر 5.86 درصد نسبت به امروز افزایش یافته است که یک دستاورد بزرگ برای گاوها است. خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده افزایش قیمت است.

تصویر 364
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

ارزش بالای باند بولینگر 6.27 است که نشان دهنده مقاومت DOT است، در حالی که مقدار پایین تر 5.86 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای قیمت DOT است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) یک منحنی بسیار خفیف به سمت بالا را نشان می دهد زیرا فعالیت خرید بیشتری در بازار در حال انجام است و سطح RSI به شاخص 40.05 نزدیک خط مرکزی منطقه خنثی رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی پولکادوت نیز امروز در حمایت از خریداران است زیرا قیمت به طور مداوم در حال افزایش است. شمعدان سبز در چهار ساعت گذشته افزایش قیمت را نشان می دهد. قیمت به مرز بالای شاخص نوسانات رسیده است زیرا خریداران در حال حاضر روند بازار را کنترل می کنند. در حال حاضر، ارزش ارز دیجیتال پس از به دست آوردن ارزش قابل توجه، با قیمت 6.19 دلار معامله می شود.

تصویر 363
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

شاخص MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد زیرا بازار به دنبال از سرگیری روند صعودی خود است. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر در علامت 6.21 دلار قرار دارد و قیمت به سمت باند بالایی حرکت می کند، در حالی که باند پایین در مارک 5.91 دلار قرار دارد. نمودار RSI حرکت افقی را نشان می دهد زیرا این اندیکاتور در شاخص 51.84 معامله می شود و به افزایش فشار فروش در سطح قیمت فعلی اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته پولکادوت تایید شده است، قیمت یک بار دیگر افزایش یافته است. قیمت امروز به دلیل روند صعودی حاکم بر بازار، حرکت صعودی را دنبال کرده است. از آنجایی که گاوها در ۲۴ ساعت گذشته روی صندلی رانندگی نشسته‌اند، اگر خرس‌ها فعالیتی نشان دهند، ممکن است در ساعات آینده اصلاحی ظاهر شود. اما اگر شتاب خرید ادامه یابد، DOT ممکن است به بالای 6.20 دلار صعود کند.