منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی ارزش DOT/USD را تا مرز 7.50 دلار احیا می کند.

تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی ارزش DOT/USD را تا مرز 7.50 دلار احیا می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که ارزش جلسه امروز را با صعودی آغاز کرده است زیرا تا مرز 7.50 دلار رسیده است. ارزش در حال حاضر در حال آزمایش مقاومت در 7.60 دلار است و شکست بالاتر از این سطح می‌تواند شاهد افزایش DOT/USD به سمت مرز 8 دلار باشد. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند به بالای 7 دلار برسد. در حالی که پشتیبانی با پشتیبانی 6.97 دلار وجود دارد. بازار طی چند روز گذشته کاملاً بی ثبات بوده است زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند. ارزش اخیراً به زیر 6 دلار کاهش یافته بود اما با ورود خریداران به بازار به سرعت بهبود یافت.

دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 7.45 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش یافته است زیرا بازار همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد. با نگاهی به ارزش بازار، مشهود است که بازار پس از فروش به 7,471,258,884 دلار و حجم معاملات در 451,337,569 دلار رسیده است.

تحلیل قیمت پولکادوت برای یک روز: قیمت ها در روند صعودی

نمودار روزانه برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که ارزش در 24 ساعت گذشته یک کانال صعودی را دنبال کرده است. قیمت در چند روز گذشته به زیر این کانال کاهش یافته بود اما با ورود گاوها به بازار به سرعت بهبود یافت. حمایت برای ارزش یک روزه در 6.97 دلار و مقاومت در 7.60 دلار موجود است. با افزایش حرکت گاوها و فشار برای شکست بالاتر از این سطح، ارزش احتمالاً در ساعات آینده به سمت سطح مقاومت 7.60 دلار حرکت خواهد کرد.

تصویر 298
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

MA50 و MA200 24 ساعته هر دو به سمت بالا شیب دارند که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت بالا است. با عبور خط سیگنال از بالای هیستوگرام، MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 58 است که نشان می دهد هنوز مقداری فضا برای افزایش ارزش قبل از خرید بیش از حد وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در نمودار قیمت 4 ساعته: پشتیبانی DOT/USD در 6.97 دلار موجود است.

تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته نشان دهنده افزایش قیمت پس از بازگشت سمت صعودی است. حرکت صعودی منجر به افزایش قیمت به ارزش فعلی خود شده است که 7.50 دلار است. با این حال طی چهار ساعت گذشته مجدداً قیمت اصلاح شده است. اما این کاهش اندک است و روند ممکن است به زودی به نفع گاوها معکوس شود زیرا روند صعودی امروز کاملاً تهاجمی بوده است.

تصویر 297
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

شاخص فنی در یک بازه زمانی 4 ساعته به نفع خریدار است زیرا هر دو میانگین متحرک به سمت بالا شیب دارند. RSI در حال حاضر در 54 است و به نظر می رسد فضایی برای افزایش بیشتر دارد. MACD یک متقاطع صعودی را دنبال می کند و خط سیگنال بالای هیستوگرام است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها در حال حاضر کنترل قیمت ها را در دست دارند و احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را بالاتر خواهند برد. انتظار می‌رود قیمت‌ها در ۷.۶۰ دلار مقاومت قوی پیدا کنند، اما شکستن بالاتر از این سطح می‌تواند منجر به حرکت DOT/USD به سمت ۸ دلار در کوتاه‌مدت شود. از جنبه نزولی، حمایت در سطح 6.97 دلار قرار دارد و شکستن زیر این سطوح می تواند منجر به بازگشت قیمت ها به سطح 5 دلار در کوتاه مدت شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.