منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی ارزش DOT را تا مرز 41.6 دلار احیا می کند

تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی ارزش DOT را تا مرز 41.6 دلار احیا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت امروز از 41.6 دلار عبور کرده است.
  • تحلیل قیمت پولکادوت به نفع گاو نر است.
  • پشتیبانی از DOT 38.41 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها موفق شده اند در 24 ساعت گذشته پس از یک بازه زمانی طولانی نزولی به بازگشت بازگردند. مقدار قابل توجهی از بازیابی در ارزش DOT مشاهده شده است زیرا قیمت به دلیل آخرین صعود تا 41.59 دلار افزایش یافته است. چند هفته گذشته برای ارزش کلی سکه بسیار مضر بود، اما اکنون به دلیل روند افزایشی وضعیت برای خریداران مساعد شده است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: ارزش ارز دیجیتال پس از افزایش به 41.6 دلار باز می گردد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد زیرا فعالیت خرید بیشتری در 24 ساعت گذشته رخ داده است. خریداران در تلاش برای حفظ برتری صعودی هستند و قیمت به 41.59 دلار افزایش یافته است. اگرچه دو هفته گذشته برای ارزش بازار DOT/USD بسیار زیانبار بود، چند روز گذشته پیامدهای مثبتی را به همراه داشت. قیمت هنوز از میانگین متحرک (MA) یعنی 43.31 دلار عبور نکرده است.

تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی ارزش DOT را تا مرز 41.6 دلار احیا می کند.
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشان می دهد که احتمال کاهش ارزش ارز دیجیتال به دلیل فشار نزولی وجود دارد. ارزش باند بولینگر بالا تا 56.91 دلار افزایش یافته است در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 38.41 دلار کاهش یافته است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از آخرین روند صعودی قیمت، اکنون به 43.76 رسیده است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پس از دریافت فشار صعودی، قیمت در 41.6 دلار مجددا به تعادل می رسد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت تایید می کند که این ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. گاوها برای مدتی پیشتاز بازار بودند، هرچند در ساعات اولیه افت تدریجی قیمت نیز مشاهده شد. اما اکنون گاوها به مسیر بازگشته اند زیرا قیمت تا مرز 41.6 دلار کاهش یافته است. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت تا 40.79 دلار افزایش یافته است.

تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی ارزش DOT را تا سقف 41.6 دلار احیا می کند.
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

در چند ساعت آینده با قوی‌تر شدن روند صعودی، یک متقاطع بین منحنی‌های SMA 20 و SMA 50 بسیار انتظار می‌رود. شاخص باندهای بولینگر اکنون مقادیر زیر را نشان می دهد. ارزش باند بولینگر بالا 43.22 دلار است در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 38.45 دلار است. امتیاز RSI اکنون وارد منطقه خنثی شده و به تازگی از 49 عبور کرده است.

تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی ارزش DOT را تا مرز 41.6 دلار احیا می کند.
نمودار شاخص های فنی DOT/USD. منبع: TradingView

بازار روند خنثی را مشاهده می کند زیرا نوسانات ثابت در حرکات قیمت در چند هفته گذشته ادامه داشته است. ما می توانیم 10 اندیکاتور را ببینیم که روی علامت فروش ایستاده اند، 9 اندیکاتور روی علامت خنثی قرار دارند در حالی که تنها هفت اندیکاتور روی علامت خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک با ارائه یک اشاره نزولی از فروشندگان حمایت می کند. در مجموع 9 اندیکاتور در حال حاضر موقعیت فروش را اشغال کرده اند، در حالی که پنج اندیکاتور در خرید و یک اندیکاتور در موقعیت خنثی قرار دارند. اسیلاتورها روند خنثی روز را نشان می دهند و همچنین 9 نوسانگر در نقطه خنثی، دو نوسانگر در نقطه خرید و یک نوسانگر در نقطه فروش قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

پیش‌بینی‌های روزانه و ساعتی DOT/USD از خریداران حمایت می‌کند، زیرا حرکت صعودی قیمت در حال وقوع است. قیمت در مسیر بهبود است و به دلیل روند صعودی تا 41.59 دلار افزایش یافته است. اگر گاوها پایدار بمانند، بهبود بیشتر در ارزش سکه در هفته نزدیک به دنبال خواهد بود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.