منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی احیا می شود، ارزش DOT/USD تا مرز 6.80 دلار

تحلیل قیمت Polkadot: حرکت صعودی احیا می شود، ارزش DOT/USD تا مرز 6.80 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 22
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت پولکادوت امروز رویکرد نسبتا مثبتی را نشان می دهد. با افزایش قیمت‌ها، بازار DOT/USD به سمت مرز 6.80 دلار احیا شده است. حرکت صعودی اخیر پولکادوت ممکن است مسئول این افزایش ارزش بوده باشد، اما هنوز برخی عوامل نزولی در بازی وجود دارند. مقاومت برای DOT/USD در 6.91 دلار برای پیشرفت بیشتر حیاتی است، در حالی که حمایت در 6.65 دلار باید حفظ شود تا از سقوط مجدد برای آزمایش مجدد سطح 6.50 دلار جلوگیری شود. حجم معاملات 426,387,991 دلار است در حالی که ارزش بازار در 426,387,991 دلار است. پولکادوت در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد رشد داشته است زیرا به نظر می رسد روند صعودی خود را از دیروز ادامه دهد.

تحلیل قیمت پولکادوت برای یک روز: با نزدیک شدن قیمت DOT/USD به 6.80 دلار، گاوها همچنان به تسلط خود ادامه می دهند.

تحلیل روزانه قیمت پولکادوت رویکرد نسبتا مثبتی را از سوی گاوهای نر نشان می‌دهد، زیرا قیمت‌ها به بالای سطح 6 می‌روند. بازار از دیروز در یک روند صعودی قوی قرار گرفته است زیرا قیمت ها در حال حاضر مقاومت کلیدی 6.91 دلار را آزمایش می کنند و قیمت ها حمایت 6.50 دلار را مجددا آزمایش می کنند. در حال حاضر بازار در حدود 6.80 دلار معامله می شود زیرا گاوها به دنبال ادامه روند صعودی خود هستند.

تصویر 21
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در حدود 57.25 است که نشان می دهد بازار قبل از اینکه بیش از حد خرید شود، فضای بیشتری برای حرکت دارد. MACD در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا خط سیگنال از بالای هیستوگرام عبور می کند. میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر روی 6.42 دلار است در حالی که میانگین متحرک 200 روزه روی 4.71 دلار است که هر دو نشان دهنده روند صعودی قوی در بازار هستند.

تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: DOT با مقاومت 6.91 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در 4 ساعت نشان می دهد که نوسانات بازار با نوسان قیمت ها بین 6.65 و 6.91 دلار افزایش یافته است. بازار در حال حاضر در حال آزمایش مقاومت کلیدی 6.91 دلار است که برای ادامه روند صعودی باید شکسته شود. قیمت ها در حال حاضر توسط میانگین متحرک 50 ساعته در 6.65 دلار پشتیبانی می شوند، در حالی که میانگین متحرک 200 ساعته روی 6.54 دلار قرار دارد. RSI در حال حاضر روی 58.75 است که بالاتر از سطح 50 است، که نشان می دهد بازار فضا برای حرکت بالاتر دارد. اندیکاتور MACD روندی مشابه RSI را دنبال می کند، زیرا خط سیگنال از بالای هیستوگرام عبور می کند.

تصویر 20
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال پتانسیل عظیمی برای حرکت مثبت دارد. با این حال، در حال حاضر، بازار گیر کرده است و انتظار می رود که شکسته شود، که ممکن است باعث حرکت خفیف قیمت شود. بازار در چند ساعت آینده ممکن است تحت فشار باشد زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل مبارزه می کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.