منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: با رسیدن قیمت به 8 دلار، DOT 3.53 درصد افزایش می یابد

تحلیل قیمت Polkadot: با رسیدن قیمت به 8 دلار، DOT 3.53 درصد افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز نشان می دهد که حرکت قیمت در جهت صعودی است. با این حال، قیمت در چهار ساعت گذشته با وجود شکسته شدن روند صعودی امروز، دچار کاهش شد. گاوها در چند روز گذشته پیشتاز بوده‌اند، به همین دلیل است که از 26 ژوئیه 2022 روند صعودی ثابتی مشاهده شده است. بر اساس تحلیل چهار ساعته قیمت، قیمت همچنان در حال کاهش است که خبر امیدوارکننده ای نیست. با این حال، انتظار می‌رود که قیمت این ارز دیجیتال به رنگ سبز بسته شود.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: خرس‌ها با مخالفت با سودهای بیشتر، سطوح قیمت را به 8 دلار کاهش می‌دهند.

تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت افزایش قیمت را پیش‌بینی می‌کند، زیرا گاوها در تلاش برای بهبود برای چهارمین روز متوالی هستند. قیمت امروز به سطح 8 دلار رسیده است که برای خریداران دلگرم کننده است زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 3.53 درصد ارزش داشته است. ارزش میانگین متحرک (MA) روی علامت 7.41 دلار ایستاده است، زیر قیمت فعلی اما بالاتر از منحنی SMA 50، زیرا روند غالب در چند روز گذشته صعودی بوده است.

DOT 1 روز 1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات افزایش یافته است، که به موجب آن می توان فرض کرد که تغییرات قیمت بالا خواهد بود. ارزش باندهای بولینگر تغییر کرده است و همچنین اکنون ارزش بالایی در 8.18 دلار قرار گرفته است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است و ارزش پایین تر در 6.16 دلار است که نشان دهنده حمایت از DOT/USD است. در نهایت، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا شاخص 59 نیز بالا رفته است که هنوز یک عدد خنثی است، اما منحنی رو به بالا این اندیکاتور حکایت از فعالیت خرید در بازار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

خرس‌ها از این موقعیت استفاده کرده‌اند، زیرا قیمت در چند ساعت گذشته یک بار دیگر کاهش یافته است. تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت پولکادوت نشانه هایی از بازگشت مجدد فعالیت نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت از سطح 8.26 دلار به 8.08 دلار کاهش یافت. از طرف دیگر، ارزش میانگین متحرک با قیمت 7.97 دلار زیر قیمت فعلی معامله می شود.

DOT 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات از دیروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است و به همین دلیل باندهای بولینگر گسترش یافته است و نشانه مثبت آن حرکت رو به بالای اندیکاتور است زیرا می توان انتظار داشت که حرکت قیمت در جهت صعودی باقی بماند. میانگین باندهای بولینگر اکنون به 7.44 دلار رسیده است. از سوی دیگر، ارزش باند بولینگر بالایی اکنون 8.61 دلار است، در حالی که ارزش پایین تر 6.28 دلار است. منحنی RSI پس از لمس مرز منطقه ای که بیش از حد خرید شده است، در محدوده خنثی به سمت پایین حرکت می کند. فعالیت فروش فعلی امتیاز را به شاخص 63 در زمان نگارش کاهش داده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت 1 روزه و همچنین 4 ساعته پولکادوت پیش بینی می کند که روند امروز به طور کلی صعودی است، اما از سوی دیگر، قیمت در چهار ساعت گذشته کاهش یافته است که به این معنی است که احتمال شدیدی برای خرس وجود دارد. بازگشت به رهبری در آینده. قیمت اکنون در 8 دلار است که اگر آن را با سطوح هفته گذشته مقایسه کنیم، موقعیت نسبتاً پایداری است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.