منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Polkadot: اقدام صعودی قیمت DOT را به 7.54 دلار می رساند

تحلیل قیمت Polkadot: اقدام صعودی قیمت DOT را به 7.54 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت یک روند صعودی را برای امروز نشان می دهد. گاوها قیمت را به سطح 7.54 دلار رساندند و روند صعودی حاکم بر هفته گذشته را حفظ کردند. گاوها در چند روز گذشته با افزایش قیمت شکوفا شدند و خط روند کوتاه مدت قیمت صعودی است. با این حال، ارزش کریپتوکارنسی از دیروز، به ویژه امروز، به اندازه کافی افزایش یافته است، زیرا امروز حرکت صعودی قوی به نظر می رسد.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: خط روند قیمت کوتاه مدت به سمت بالا ادامه می یابد

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوهای نر قیمت را به سمت بالا می برند و در تلاش های خود موفق به نظر می رسند. با ادامه پیشروی گاوها، قیمت به تدریج در حال افزایش است. جفت DOT/USD امروز بین محدوده 7.37 تا 7.54 دلار معامله می شود و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.54 دلار معامله می شود که از افزایش 3.83 درصدی در ارزش سکه در 24 ساعت گذشته خبر می دهد و اکنون جفت ارز دیجیتال نیز نشان می دهد. افزایش 9.03 درصدی ارزش در هفته گذشته. حجم معاملات نیز 38 درصد افزایش یافته است.

DOT 1lk
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای DOT نسبتاً خفیف است، زیرا انتهای باندهای بولینگر در چند روز گذشته همگرا شده است. فاصله بین باندها با خط میانگین آنها در زیر سطح قیمت کاهش می یابد، که نشان دهنده پشتیبانی از قیمت DOT در 7.37 دلار است. باند بالا در علامت 8.09 دلار که نشان دهنده مقاومت است، و باند پایین در علامت 6.65 دلار وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به مرکز منطقه خنثی در شاخص 49 است که نشان دهنده فعالیت خرید است و میانگین متحرک (MA) در علامت 7.21 دلار زیر منحنی SMA 50 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی امروز هر ساعت افزایش یافته است، زیرا گاوها پس از نیمه اول دیروز به سرعت حرکت کردند. حرکت قیمت در چهار ساعت گذشته صعودی بوده و قیمت به 7.59 دلار بالاتر از حد بالای اندیکاتور نوسان رسیده است.

DOT 4gd
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر به رشد باند بولینگر بالا در 7.54 دلار و باند پایین در 7.09 دلار ادامه می‌دهند، میانگین باندهای بولینگر در 7.31 دلار زیر SMA 20 شکل می‌گیرد و میانگین متحرک. (MA) زیر سطح قیمت در نمودارهای ساعتی با 7.35 دلار معامله می شود. RSI دقیقا در نزدیکی مرز منطقه اشباع خرید در شاخص 66 در نوسان است، اما منحنی مسطح شده است و به مخالفت از سمت نزولی پس از یک جهش خوب قیمت اشاره دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot و نشانه های فنی نشان می دهد که حرکت صعودی در حال حرکت است، اما ممکن است برخی اصلاحات نیز رخ دهد زیرا منحنی RSI در چند ساعت گذشته صاف شده است. ما انتظار داریم که در صورت ادامه حمایت از سمت صعودی، قیمت ممکن است به بهبود ادامه دهد. حداقل این جفت ارز دیجیتال تا پایان روز نزدیک به سطح قیمت فعلی معامله خواهد شد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.