منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Loopring: LRC امروز به سرعت بیش از 50 درصد رشد کرد و بالاترین قیمت جدید را در 1.43 دلار تعیین کرد.

تحلیل قیمت Loopring: LRC امروز به سرعت بیش از 50 درصد رشد کرد و بالاترین قیمت جدید را در 1.43 دلار تعیین کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت Loopring امروز صعودی است.
  • LRC/USD دیروز پشتیبانی 0.95 دلار را پیدا کرد.
  • بالاترین قیمت جدید در 1.43 دلار.

تحلیل قیمت لوپرینگ امروز صعودی است زیرا رالی قوی بازار را امروز پس از اندکی اصلاح اواخر دیروز به اوج‌تر رساند. به احتمال زیاد در ساعات بعدی واکنش خفیفی را مشاهده خواهیم کرد زیرا گاوها برای فشار بعدی بالاتر آماده می شوند.

تحلیل قیمت Loopring: LRC امروز به سرعت بیش از 50 درصد افزایش یافت و بالاترین رکورد جدید را در 1.43 دلار تعیین کرد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته با رنگ سبز معامله شد. بیت کوین 2.85 درصد و اتریوم 3.22 درصد رشد کردند. در همین حال، Loopring (LRC) با افزایش 66 درصدی بهترین عملکرد را دارد.

حرکت چرخشی قیمت در 24 ساعت گذشته: پس از یک اصلاح خفیف یک شبه، چرخش به 1.43 دلار افزایش یافت.

LRC/USD در محدوده 0.7534 تا 1.43 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 308 درصد افزایش یافته و در مجموع به 4.4 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار 1.73 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 78 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته LRC/USD: LRC قبل از صعود بیشتر، دوباره دنبال می‌شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم اقدام قیمت Loopring را ببینیم که نشانه‌هایی از فرسودگی را نشان می‌دهد، زیرا یک اصلاح در ساعات گذشته آغاز شده است.

تحلیل قیمت Loopring: LRC امروز بیش از 50 درصد افزایش یافت و بالاترین قیمت تاریخ خود را 1.43 دلار تعیین کرد.
نمودار 4 ساعته LRC/USD. منبع: TradingView

قیمت چرخشی در اکثر نیمه دوم اکتبر در یک تثبیت جانبی معامله شد. با این حال، یک حرکت صعودی قوی در 28 اکتبر منجر به بالا رفتن قوی در 0.65 دلار شد.

از آنجا، حرکت صعودی متوقف نشد زیرا یک جهش صعودی دیگر در پایان اکتبر دنبال شد که منجر به رسیدن به 1.15 دلار در اول نوامبر شد. یک اصلاح جزئی به 0.95 دلار در یک شب دنبال شد که LRC/USD را برای حرکت بالاتر بعدی تنظیم کرد.

حرکت صعودی از صبح امروز از سر گرفته شد. قیمت چرخشی بیش از 50 درصد افزایش یافت تا زمانی که رد شدن برای صعود بیشتر در 1.43 دلار مشاهده شد. در ساعات گذشته، شاهد مقداری اصلاح بودیم که احتمالاً منجر به یک پایین‌ترین سطح بالاتر قبل از ادامه صعود بیشتر در اوایل فردا می‌شود.

تحلیل قیمت حلقه‌ای: نتیجه‌گیری

تحلیل قیمت Loopring برای 24 ساعت آینده صعودی است. با این حال، ما انتظار داریم که در ساعات آینده اندکی اصلاح شود که احتمالاً LRC/USD را در اوایل فردا به یک افزایش دیگر منجر می‌شود.

در حالی که منتظر Loopring برای حرکت بیشتر هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.