منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD با رسیدن قیمت ها به 0.07808 دلار در حال کاهش است

تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD با رسیدن قیمت ها به 0.07808 دلار در حال کاهش است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بار دیگر متحمل ضرر شده است. در نتیجه اقدامات خرس ها، قیمت به 0.07808 دلار کاهش یافت، اما آنها توانستند برتری خود را حفظ کنند. قیمت‌های Dogecoin تا حدودی در حدود 0.07539 دلار حمایت شده است و مقاومت در حال حاضر در 0.08673 دلار است. بازار دوج کوین دارای حجم معاملات 845,061,810 دلار است و ارزش بازار در حال حاضر 10,335,484,326 دلار است.

تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار 1 روزه: حرکت نزولی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin نشان می دهد که قیمت DOGE امروز کاهش یافته است. قیمت در این زمان پس از رسیدن به بالاترین قیمت 0.08673 دلار و پایین ترین سطح 0.07539 دلار در این زمان به 0.07808 دلار کاهش یافته است، که نشان می دهد خرس ها تا حد زیادی پیشتاز را حفظ کرده اند.

تصویر 329
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 48.20 است که نشان می دهد دارایی ها پایدار هستند و در منطقه خنثی پایینی قرار می گیرند و نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. از طرف دیگر، نوسانات قابل توجهی است که در شرایط فعلی نیز نشانه بدی برای Dogecoin است. مقادیر بالا و پایین باند بولینگر به عنوان قوی ترین سطوح حمایت و مقاومت برای سکه عمل می کند. ارزش بالا در 0.1113 دلار معامله می شود و ارزش پایین در حال حاضر 0.0788 دلار است. خط MACD (آبی) زیر خط سیگنال (قرمز) قرار دارد که روند نزولی را نشان می‌دهد و قیمت‌ها به کاهش ادامه می‌دهند.

نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD: آخرین توسعه

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin نشان می دهد که اگرچه تابع قیمت چهار ساعت زودتر به سمت پایین حرکت کرد، شکست قیمت در ابتدای روز معاملاتی بیشتر بود. باند بولینگر پایین در حال حاضر 0.0945 دلار است، در حالی که باند بولینگر بالایی در حال حاضر 0.0755 دلار است. اگر روند نزولی ادامه یابد، قیمت به زودی به زیر باند پایین تر خواهد رفت.

تصویر 328
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD، منبع: TradingView

خط میانگین متحرک همگرایی، واگرایی (MACD) در زیر خط سیگنال قرار دارد، که نشانه آن است که خرس ها به شدت موقعیت خود را حفظ می کنند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار قیمت 4 ساعته در 30.97 معامله می شود که نشان می دهد فشار فروش روی یک نوت بالا است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

در نتیجه، مطالعه قیمت یک روزه و چهار ساعته Dogecoin تأیید کرده است که قیمت امروز کاهش یافته است. علیرغم روند نزولی فعلی بازار، این احتمال وجود دارد که گاوها کنترل را دوباره به دست آورند و قیمت ها را بالاتر ببرند. علاوه بر این، با توجه به اینکه همه علائم بازار به احتمال نزولی بیشتر اشاره دارد، بعید است که این اتفاق در آینده نزدیک رخ دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.