منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.08682 دلار صعودی است

تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.08682 دلار صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است
  • قوی ترین مقاومت 0.09326 دلار است
  • Dogecoin در زمان نگارش مقاله با قیمت 0.0868 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار وارد یک روند صعودی کامل شده است و فضای زیادی برای فعالیت های تولیدی بیشتر وجود دارد. قیمت DOGE/USD کریپتوکارنسی میم یک روند صعودی عمده داشته است که باعث شده ارزش Dogecoin از 0.0783 دلار در 9 نوامبر 2022 به 0.0868 دلار جهش کند و روز بعد حرکت مطلوبی را حفظ کند.

دوج کوین در روز گذشته با 2,242,483,729 دلار تراکنش 4.6 درصد افزایش یافته است. در زمان نوشتن این مقاله، DOGE دارای ارزش بازار زنده 11,589,408,028 دلار بود و با 0.0868 دلار در رتبه نهم قرار داشت. بازار کلی امروز در سبز معامله می شود و بیت کوین و اتریوم به ترتیب 2.88% و 5.87% افزایش یافته اند.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: گاوها موفق شدند قیمت را تا 0.0897 دلار افزایش دهند.

نمودار یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در حالی که کاملاً ثابت است، حرکت صعودی را نشان می دهد. به نظر می رسد بازار نیز در حال انقباض است، که ممکن است نشانه ای از افزایش نوسانات در آینده باشد. در نتیجه، قیمت DOGE کمتر بین افراطی ها نوسان می کند. باند بالایی باند بولینگر، یا 0.1509 دلار، نشان دهنده بیشترین مقاومت قیمت DOGE است. مرز پایین باند بولینگر، که نشان دهنده قوی ترین حمایت DOGE است، 0.0478 دلار است.

تصویر 182
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

حرکت رو به پایین منحنی میانگین متحرک نشان می دهد که بازار DOGE در حال افزایش است. در یکی دو روز، قیمت تلاش می کند تا به مقاومت برسد. اگر آنها با هم برخورد کنند، بازار فرو می ریزد و پویایی بازار معکوس می شود. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی رو به بالا را نشان می دهد که امتیاز تا 68.59 حرکت می کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOGE/USD: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

به نظر می رسد تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که بازار در جهت مطلوبی حرکت می کند و نوسانات بازار در حال کاهش است. به همین دلیل، قیمت سکه کمتر احتمال دارد که بین دو حالت افراطی در نوسان باشد. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر، که نشان دهنده بزرگترین مقاومت برای DOGE است، در 0.1033 دلار موجود است. حد پایین باند بولینگر، که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی از ارز دیجیتال میم است، اکنون 0.0734 دلار است.

تصویر 183
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد قیمت در تلاش برای عبور از سد در حال حرکت به سمت بالا است. این واقعیت که نوسانات در شرف بسته شدن است، ممکن است به نفع گاوها باشد، زیرا شکست منجر به افزایش نوسان می شود و به گاوها فضای بیشتری برای فعالیت می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

حرکت صعودی به تدریج در حال تثبیت است که با افزایش قابل توجه قیمت در تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Dogecoin مشاهده می شود. قیمت به سطح 5.90 دلار بازگشته است و پیش بینی می شود در آینده افزایش یابد. از آنجایی که پیش‌بینی می‌شود دوج‌کوین برای 24 ساعت آینده مثبت شود، نمودار ساعتی نیز بهبود قابل‌توجهی قیمت را پیش‌بینی می‌کند که اخبار دلگرم‌کننده‌ای برای خریداران است. پیش‌بینی می‌شود که Dogecoin از مرحله تثبیت کنونی یک شکست صعودی داشته باشد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.