منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Dogecoin: خط روند نزولی دست نخورده است، DOGE به زیر 0.0600 دلار سقوط می کند

تحلیل قیمت Dogecoin: خط روند نزولی دست نخورده است، DOGE به زیر 0.0600 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای امروز نشان می دهد که DOGE در حال حاضر در مرحله ادغام در حدود سطح 0.0624 دلار گیر کرده است. تا زمانی که قیمت ها زیر سطح 0.0664 دلار معامله می شوند، سوگیری روزانه اندکی نزولی باقی می ماند. در لحظه نوشتن، DOGE با قیمت 0.06165 دلار معامله می شود و 1.16 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار DOGE در حال حاضر 8.2 میلیارد دلار است در حالی که حجم معاملات به 328701051.26 دلار می رسد.

پشتیبانی فوری در 0.06187 دلار یافت می شود، که سطح فیبوناچی اصلاحی 23.6% آخرین پا از 0.05693 دلار به 0.06464 دلار است. شکستن زیر این سطح می تواند باعث شود که قیمت های DOGE دوباره سطح 0.05693 دلار را آزمایش کنند. از سوی دیگر، اگر قیمت ها بتوانند از سطح 0.06464 دلار عبور کنند، می تواند در را برای حرکت به سمت سطح 0.0664 دلار باز کند.

احساسات بازار مثبت است، با این حال، قیمت های DOGE در سطح 0.06464 دلار با رد شدید روبرو هستند. بیت کوین رهبر بازار همچنان نزولی است زیرا با درصد زیادی 3.58 کاهش یافته است در حالی که اتریوم 0.34 درصد افزایش یافته است. بقیه آلت‌کوین‌ها با لایت‌کوین، XRP و بیت‌کوین کش با ضرر بیش از 4 درصد در 24 ساعت گذشته در رتبه‌های قرمز قرار دارند.

سکه btc 2
منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار قیمت روزانه: گاوها نمی توانند اقدام قیمت را بالاتر ببرند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار روزانه نشان می‌دهد که گاوها برای بالا بردن قیمت‌ها مشکل دارند. قیمت‌ها طی ساعات گذشته در فاز تثبیت گیر کرده‌اند، زیرا بازار در انتظار کاتالیزوری است که قیمت‌ها را به سمت صعود یا نزول سوق دهد. به نظر می رسد که گاوها خسته شده اند زیرا قیمت پس از باز شدن روز در 0.06187 دلار به 0.06165 دلار کاهش یافته است.

شاخص های فنی در حال حاضر سیگنال های متفاوتی می دهند. RSI در حال حاضر در سطح 39.56 معامله می‌شود، که نشان می‌دهد هنوز فضا برای کاهش بیشتر قیمت‌ها قبل از رسیدن به قلمرو فروش بیش از حد وجود دارد. Parabolic SAR یک سیگنال نزولی می‌دهد، زیرا نقطه‌ها در بالای عمل قیمت قرار می‌گیرند.

از سوی دیگر، MACD یک سیگنال نزولی می دهد، زیرا هیستوگرام در حال سقوط است و در شرف عبور از زیر خط صفر است. خط MACD به وضوح زیر خط سیگنال قرمز قرار دارد و به نظر می رسد که در حال افزایش است.

doge 1d
منبع: TradingView

خط 200 SMA به خوبی در زیر قیمت فعلی بازار قرار دارد، که نشانه آن است که مسیر کمترین مقاومت همچنان به سمت نزول است. سطوح کلیدی دیگری که باید مراقب آنها بود 0.0664 دلار است که سطح مقاومت بعدی و 0.05693 دلار است که سطح پشتیبانی بعدی است. تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که حرکت به سمت نزول در حال حاضر بیشتر محتمل است زیرا به نظر می رسد گاوها در حال از دست دادن بخار هستند. با این حال، نمی توان رشد صعودی را رد کرد زیرا بازار در انتظار یک کاتالیزور است که قیمت ها را به هر طرف سوق دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار 4 ساعته: احساسات بازار نزولی

دوج 3
منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که DOGE در حال حاضر در بازار نزولی قرار دارد. کاهش بازار به سمت احساسات نزولی تغییر کرد که توسط خط شاخص قدرت نسبی نشان داده شده است که زیر سطح 50.00 قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 46.60 معامله می شود و به سمت منطقه اشباع فروش می رود که نشانه دیگری از احتمال کاهش بیشتر قیمت ها در کوتاه مدت است.

قیمت DOGE قبل از اینکه خرس‌ها در نبرد پیروز شوند و قیمت‌ها تسلیم فشار فروش شوند، در یک مقطع حساس از معاملات جانبی گیر کرده بود. اندیکاتور MACD همچنین نشان دهنده کاهش بیشتر است زیرا هیستوگرام در حال سقوط است و در شرف عبور از زیر خط صفر است.

تحلیل قیمت Dogecoin نشان می‌دهد که DOGE احتمالاً در کوتاه‌مدت کاهش می‌یابد زیرا شرایط بازار همچنان نزولی است. خرس ها از این نظر قدرت می گیرند که از 26 اندیکاتور، 18 نشانگر سیگنال های نزولی، 6 نشانگر سیگنال های صعودی و 2 نشانگر خنثی هستند.

خطوط میانگین متحرک نیز به نفع خرس ها هستند زیرا خط 50 SMA بسیار پایین تر از خط 200 SMA است. خط 200 SMA نیز پایین تر است که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت از همین روند پیروی می کنند. همچنین خطوط EMA به نفع خرس ها در یک راستا قرار می گیرند زیرا خط 5 EMA بسیار زیر خط 10 EMA است که همچنین بسیار پایین تر از خط 20 EMA است. تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که حرکت به سمت سطح 0.0600 دلار در کوتاه مدت محتمل است زیرا شرایط بازار نزولی است.

نوسانات بازار بالا است زیرا نوسانات قابل توجهی در قیمت وجود دارد زیرا خرس ها و گاوها برای کنترل قیمت می جنگند. باند پایین باندهای بولینگر بسیار پایین تر از قیمت فعلی بازار است که نشان می دهد احتمالاً قیمت ها در کوتاه مدت کاهش می یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در زیر ابرهای تاریک

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin ما به این نتیجه رسید که حرکت به سمت نزولی در کوتاه مدت بیشتر است زیرا شرایط بازار نزولی است. فشار فروش احتمالاً افزایش می‌یابد و قیمت DOGE می‌تواند در کوتاه‌مدت تا سطح 0.0600 دلار کاهش یابد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.