منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Dogecoin: با قوی‌تر شدن روند صعودی، DOGE دوباره به 0.08665 دلار می‌پیوندد

تحلیل قیمت Dogecoin: با قوی‌تر شدن روند صعودی، DOGE دوباره به 0.08665 دلار می‌پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin روند صعودی را برای روز نشان می دهد زیرا مشارکت خریداران افزایش یافته و فعالیت خرید بیشتری در بازار انجام شده است. رالی صعودی در سه ساعت گذشته ادامه داشته است و قیمت در این مدت بر مقاومت 0.08836 دلاری غلبه کرد. با تشدید حرکت صعودی، بهبود بیشتر در ارزش بازار DOGE/USD انتظار می رود زیرا گاوها در حال آماده شدن برای به چالش کشیدن مقاومت 0.09 دلاری بعدی هستند. خریداران باید برای رسیدن به هدف بعدی خود ثابت قدم باشند. دارایی دیجیتال همچنین دارای ارزش بازار 11.63 میلیارد دلار و حجم معاملات 1.105 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نمودار قیمت یک روزه: DOGE 0.08665 دلار را لمس کرد و 1.57 درصد افزایش یافت.

تحلیل روزانه قیمت Dogecoin به نفع خریداران ارزهای دیجیتال است، زیرا ارزش سکه در طول روز افزایش می یابد. با حاکم شدن گاوها بر بازار، قیمت بهبود قابل توجهی را تجربه کرد. امروز، افزایش ارزش LINK/USD دوباره مشاهده شد زیرا روند افزایشی آن را به 0.08665 دلار رسانده است و در زمان نگارش 1.57 درصد ارزش افزایش یافته است. میانگین متحرک (MA) را می توان در علامت 0.0917 دلار مشاهده کرد.

تصویر 241
نمودار قیمت 24 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در حال حرکت به سمت بالا به سمت قلمرو مثبت است اما مقداری فشار نزولی را نیز نشان می دهد. شاخص RSI در حال حاضر روی 59.57 قرار دارد که نشان می دهد ممکن است بازار در منطقه خنثی قرار گیرد. تا زمانی که DOGE/USD بالاتر از سطح حمایت 0.08011 دلار باقی بماند، دلیلی وجود ندارد که به روند صعودی خود ادامه ندهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نمودار قیمت 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Dogecoin روند صعودی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد. اگرچه قیمت در ساعات قبل با کاهش غیرمنتظره‌ای مواجه شد، اما در پایان معاملات قبلی روند صعودی خود را آغاز کرد و تا امروز به اصلاح ادامه داد، اما در حال حاضر با افزایش مجدد قیمت، وضعیت به حمایت از خریداران ادامه می‌دهد. حرکت صعودی در چهار ساعت گذشته بازگردانده شد زیرا قیمت در نهایت به موقعیت 0.08665 دلار پیوست و اصلاح امروز را بازیابی کرد.

تصویر 242
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت DOGE/USD 0.08681 دلار است که کمتر از مقدار ثبت شده قبلی 0.0917 دلار است. اندیکاتور MACD در همان بازه زمانی نیز بهبود را نشان می دهد، زیرا با عبور خط سیگنال از خط MACD، از ناحیه منفی خود دورتر شده و به سمت قلمرو مثبت حرکت کرده است. شاخص RSI روی 46.55 قرار دارد که نشان می‌دهد فشار نزولی وجود دارد اما به‌زودی با افزایش روند صعودی کاهش می‌یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تحلیل قیمت روزانه و ساعتی Dogecoin به نفع گاوها است. فعالیت خرید به دلیل افزایش مجدد ارزش ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. گاوها قصد دارند از مقاومت 0.08836 دلاری عبور کنند که به زودی تحت آزمایش قرار خواهد گرفت.