منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Coin98: انتظار می رود قیمت C98/USD در 24 ساعت آینده به 3.5 دلار کاهش یابد

تحلیل قیمت Coin98: انتظار می رود قیمت C98/USD در 24 ساعت آینده به 3.5 دلار کاهش یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • C98 در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Coin98 روز گذشته روند مطلوبی را دنبال می کرد.
  • نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه نشان می دهد که سکه در محدوده محدودی معاملات متوسط ​​داشته است.
  • C98 در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه با اندکی حرکت صعودی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: بررسی کلی قیمت

C98 در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Coin98 روز گذشته روند مطلوبی را دنبال می کرد. با این حال ، هنگامی که نمودار تجزیه و تحلیل روزانه برنج ایجاد شد ، این حرکت صعودی با فشار فروش متوقف شد و باعث شد قیمت ها به شدت به پایین ترین سطح در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه 3.9 دلار برسد. به نظر می رسید گاوها در حال طراحی استراتژی حمله احتمالی هستند که روند منفی فعلی را تغییر می دهد. گاوها به صورت انبوه تجمع کردند و قدرت کافی را برای ایجاد پشتیبانی قوی که روند نزولی را معکوس کرد و باعث جهش سکه شد ، جمع آوری کردند.

نوارهای بولینگر در ساعات اولیه معاملات باریک هستند ، به این معنی که سکه نسبتاً فرار است. برنج کمی بالاتر از نوار پایین قرار داشت و امکان عبور از زیر نوار را نشان داد. این نشان می دهد که بازار در دست فروشندگان است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه نشان می دهد که سکه به طور متوسط ​​در محدوده محدود معامله شده است ، به این معنی که این سکه در بازار با نوسان کمتر معامله می شود.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پنج روزه Coin98 ، به نظر می رسد MA 50 روزه از MA MA 100 روزه عبور کرده است. این نشان دهنده بازار بالقوه گاو نر است.

اکثر قطعات نقشه حرارتی رمزنگاری سبز مایل به سبز هستند ، به این معنی که گاوها بر بازار تسلط دارند و قرار است قیمت ها را به جایی که قبل از افت فعلی بوده اند برساند.

تجزیه و تحلیل قیمت کوین 98

منبع: سکه 360

محبوب ترین دارایی دیجیتال BTC در حال حاضر 46.9 هزار دلار قیمت دارد و به 50 هزار دلار می رسد. ETH ، با افزایش 4 درصدی در حدود 3.5 هزار دلار معامله می شود. گاوها به عنوان ایستگاه بعدی خود به هدف 4 هزار دلاری ETH چشم دوخته اند. خریداران قصد دارند BNB را قبل از افت قیمت فعلی به ارزش قبلی خود بازگردانند.

C98/USD تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: خریداران از فروشندگان پیشی می گیرند

C98 در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه با یک حرکت اندکی صعودی معامله می شود. حجم معاملات Coin98 حدود 333 میلیون دلار و سرمایه بازار آن 187 میلیون دلار است و رتبه 249 را در بازار کلی کسب می کند.

جفت ارز C98/USD در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه نسبتاً معامله شده است. به نظر می رسد شمعدان های قرمز و سبز یکسان هستند ، بنابراین روند متوسط ​​بازار نیز وجود دارد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته C98/USD: تسلط بر خرس

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته ، به نظر می رسد فروشندگان کمی حرکت نزولی داشته اند زیرا شمعدان های قرمز بیشتر از شمعدان های سبز هستند.

تحلیل قیمت Coin98: انتظار می رود قیمت C98/USD در 24 ساعت آینده به 3.5 دلار کاهش یابد 1

منبع: Tradingview

شاخص تعادل قدرت در جنبه منفی قرار دارد ، به این معنی که فشار فروشنده قدرت گاوهای ضعیف را تحت فشار قرار داده است و خریداران را وادار به تماشای می کند در حالی که فروشندگان باعث افت بیشتر قیمت می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: نتیجه گیری

خط MACD از زیر خط سیگنال قرمز عبور کرده و نشان می دهد فشار خرس سکه بسیار شدید است و احتمالاً باعث افت بیشتر قیمت می شود. علاوه بر این ، تعداد میله های قرمز کوتاه از نوار سبز رنگ در هیستوگرام MACD بیشتر بوده است ، که نشان می دهد بازار در روند نزولی معامله می شود. در صورت ادامه فشار فروش ، قیمت آن در 24 ساعت آینده به 3.5 دلار کاهش می یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.