منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ChainLink: LINK/USD دوباره شتاب صعودی را به دست می‌آورد، به بالای 7.29 دلار می‌رسد

تحلیل قیمت ChainLink: LINK/USD دوباره شتاب صعودی را به دست می‌آورد، به بالای 7.29 دلار می‌رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که LINK/USD شتاب صعودی خود را به دست آورده و به بالای 7.29 دلار رسیده است. گاوها به دنبال افزایش قیمت از 7.45 دلار هستند در حالی که خرس ها امیدوارند از 6.78 دلار دفاع کنند و قیمت را پایین بیاورند. قیمت Chainlink طی چند روز گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا از 6.78 دلار به 7.29 دلار رسیده است. به نظر می رسد قیمت برای ادامه این روند آماده است زیرا از الگوی مثلث نزولی که طی چند هفته گذشته در آن معامله می شد، خارج شده است.

تصویر 108
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که سکه در چند هفته گذشته دچار پارگی شده است، زیرا از الگوی مثلث نزولی خود خارج شده است. قیمت ها تنها در هفته گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است، زیرا خریداران همچنان به انباشته شدن در بازار ادامه می دهند. این سکه در حال حاضر بسیار نزدیک به بالاترین حد تاریخ خود یعنی 7.29 دلار با حجم معاملات 361،338،884 دلار معامله می شود. Chainlink در 24 ساعت گذشته 7 درصد رشد داشته است، زیرا به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد. Chainlink در حال حاضر با ارزش بازار 3,408,213,914 دلار در رتبه 15 در CoinMarketCap قرار دارد.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: سطوح قیمت تا 7.29 دلار، گاوها موفق به نفوذ می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودارهای 24 ساعته نشان می دهد که LINK/USD حرکت صعودی خود را به دست آورده است، زیرا بازار به بالای 7.29 دلار رسیده است. گاوها توانسته اند قیمت ها را بالاتر ببرند زیرا به دنبال رسیدن به قیمت از 7.45 دلار هستند. خرس ها تلاش می کنند از 6.78 دلار دفاع کنند و قیمت ها را پایین بیاورند، اما تاکنون ناموفق بوده اند.

تصویر 106
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی در حال حاضر سیگنال های متفاوتی می دهند زیرا MACD واگرایی نزولی را نشان می دهد در حالی که RSI به بالای 50 رسیده است تا نشان دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند. متحرک نمایی 20 روزه کمتر از قیمت فعلی بازار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است.

نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودارهای 4 ساعته روند افزایشی را تأیید می کند زیرا قیمت در هشت ساعت گذشته یک حرکت صعودی را پوشش داده است، علیرغم اینکه شکست قیمت نزولی بوده است. این را می توان از نمودار قیمت 4 ساعته، جایی که شمعدان های سبز رنگ ظاهر می شود، تأیید کرد که نشان دهنده افزایش ارزش سکه است. حرکت صعودی با موفقیت قیمت بالاتر از حاشیه 7.29 دلار را نجات داده است و به نظر می رسد که گاوها به زودی به هدف بعدی خود خواهند رسید.

تصویر 107
LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته. منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بیش از قیمت واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) حرکت می کند، که نشان دهنده احتمال صعودی بازار در کوتاه مدت است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال حرکت به سمت منطقه ای است که بیش از حد خرید شده است، که یک سیگنال مثبت دیگر برای گاوها است. EMA ها نیز به نفع گاوها هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند صعودی قوی را با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت های صعودی دنبال می کند. گاوها در حال حاضر بازار را تصاحب کرده‌اند، و کاهش نوسانات به نفع گاوها است و ممکن است بتوانند قیمت LINK را به میزان قابل توجهی افزایش دهند و خرس‌ها را برای پول خود در بیاورند. با این حال، ارز دیجیتال ممکن است به دلیل شکست اخیر دچار افت شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.