منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ChainLink: LINK پویایی صعودی را در 7.4 دلار به دست می آورد

تحلیل قیمت ChainLink: LINK پویایی صعودی را در 7.4 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 30 نوامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی نشان می دهد، حرکت رو به افزایش را نشان می دهد، که نشان دهنده مثبت بودن بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته صعودی بوده است. در 29 نوامبر 2022 قیمت به 6.6 تا 7.4 دلار رسید. با این حال، بازار کمی بعد ارزش خود را افزایش داد و ارزش بیشتری پیدا کرد و به 7.5 دلار رسید. علاوه بر این، ChainLink کاهش یافته و به 7.4 دلار رسیده است، فقط از مرز 7.5 دلار فاصله گرفته است.

قیمت فعلی ChainLink 7.4 دلار است و حجم معاملات آن 327,881,174 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 1.01% افزایش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,773,565,512 دلار در رتبه 19 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 7.7 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.6 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. علاوه بر این، به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بیشتر بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل نزولی را نشان می دهد.

تصویر 510
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 65 است که بازار ارزهای دیجیتال متورم را نشان می دهد. این بدان معناست که ارز دیجیتال بالاتر از ناحیه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده افزایش بازار است. غلبه فعالیت های فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 7.5 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.5 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار طی چند ساعت اخیر روند صعودی را نشان داده است. با این حال، بازار روی یک رویکرد مثبت تصمیم گرفته است. در نتیجه، مسیر حرکت امروز تغییر کرده است، قیمت شروع به حرکت به سمت بالا کرد و بازار نوسانات خود را باز کرد. این تغییر نقش مهمی در توسعه ChainLink ایفا کرده است. با این حال، قیمت تلاش می کند تا به سمت باند مقاومت بازار حرکت کند و شکست را به دست آورد.

تصویر 511
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 57 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت صعودی تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند افزایشی را دنبال می کند و فضای بسیار بیشتری برای فعالیت در حالت مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت افراط صعودی را نشان می‌دهد. بازار پتانسیل زیادی برای توسعه نسبت به پایان روزافزون بازار نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.