منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از حرکت نزولی به 6.05 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از حرکت نزولی به 6.05 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای 3 ژوئیه 2022، نشان می دهد که بازار یک حرکت نزولی کامل را دنبال می کند. قیمت Chainlink طی چند ساعت گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با این حال، روند در حال حاضر دارای پویایی کاهش ارزش است. در 2 جولای 2022، قیمت سقوط کرد و از 6.29 دلار به 6.02 دلار رسید. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن شتاب مثبت به دست آورد و در زیر 6.1 دلار باقی ماند که نشان دهنده شتاب نزولی نامشخص است. Chainlink یک حرکت منفی را حفظ می کند.

قیمت فعلی Chainlink 6.05 دلار با حجم معاملات 246,771,730 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 1.92 درصد کاهش داشته است. Chainlink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 2,826,234,218 دلار در رتبه 22 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت Chainlink به طور قابل توجهی کمتر در معرض تغییرات متغیر در هر دو طرف قرار دارد. حد بالای باند Bollinger 6.2 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.9 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK عمل می کند.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار بار دیگر به دست خرس ها سپرده شده است. با این حال، به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت پایین است و تلاش می کند تا حمایت را در چند ساعت آینده بشکند.

تصویر 32
منبع نمودار قیمت 4 ساعته LINK/ USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 42 است که یک سهام ارز دیجیتال با ثبات را نشان می دهد. این بدان معنی است که Chainlink وارد منطقه کم ارزش شده است. علاوه بر این، به نظر می رسد که RSI به سمت پایین حرکت می کند، که نشان دهنده کاهش تدریجی بازار است. کاهش RSI نشان دهنده فعالیت های فروش غالب و حرکت احتمالی به سمت کاهش ارزش ارزهای دیجیتال است.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت Chainlink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 7.4 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.7 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. با این حال، بازار با نوسان کمتر ممکن است برای خرس‌ها مطلوب باشد زیرا آنها شانس خوبی برای حفظ روند خود دارند.

با این حال، به نظر می‌رسد قیمت LINK مسیری نزولی به سمت حمایت را دنبال می‌کند، که در صورت شکست، می‌تواند روند را تغییر دهد. نوسان هزینه در هر جهت بسته به بی ثباتی قیمت در هر جهت، حرکت را تعیین می کند.

تصویر 33
منبع نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است که نشان دهنده یک امتیاز پایدار برای ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، مسیر RSI یک حرکت نزولی را دنبال می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. در نهایت، نمره ثابت RSI نیز به معنای تسلط بر فعالیت های فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند نزولی قوی با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت نزولی دنبال می کند. با این حال، خرس‌ها در حال حاضر بازار را در اختیار گرفته‌اند و کاهش نوسان به نفع خرس‌ها است. در نتیجه، آنها ممکن است بتوانند قیمت LINK را به میزان قابل توجهی کاهش دهند و به گاوها فرصت بدهند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.