منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از اجرای صعودی از 7.5 فراتر رفت

تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از اجرای صعودی از 7.5 فراتر رفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 3 آگوست 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی کامل، به دست آوردن مقداری حرکت مثبت، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. در 2 آگوست 2022، قیمت از 7.6 دلار به 7 دلار سقوط کرد. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 7.5 دلار رسیده است، فقط از 7.6 دلار فاصله گرفته است.

قیمت فعلی ChainLink 7.5 دلار با حجم معاملات 462,731,636 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 3.82 درصد رشد داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,518,225,239 دلار در رتبه 23 قرار دارد.

خلاصه نشانه

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از یک حرکت بسته نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی ثابتی را نشان می‌دهد. حد بالای باند Bollinger 7.9 دلار است که قوی ترین مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.9 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل مثبتی را نشان می دهد.

تصویر 21
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 51 است که نشان‌دهنده ثبات سهام ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی مرکزی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. غلبه فعالیت فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 7.9 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6 دلار است که اساسی ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکرد مثبتی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز روند تقریباً تغییر کرد، قیمت شروع به حرکت صعودی کرد و بازار شروع به بستن نوسانات خود کرد. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد. با این حال گاوها توانسته اند روند خود را حفظ کنند.

تصویر 22
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 56 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معناست که ارز دیجیتال بالا در ناحیه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت رو به بالا تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند مثبت کامل پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در جهت مثبت بیشتر دارد. علاوه بر این، بازار نشانه های جزئی برای شکست در روزهای آینده را نشان می دهد. در نتیجه، روند ممکن است معکوس شود، اما گاوها تمام تلاش خود را برای حفظ قدرت خود انجام خواهند داد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.