منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ChainLink: LINK حرکت صعودی را در 7.2 دلار به دست می آورد

تحلیل قیمت ChainLink: LINK حرکت صعودی را در 7.2 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 3 اکتبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت مثبت، به دست آوردن شتاب مثبت قابل توجه، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. در 2 اکتبر 2022، قیمت از 7 دلار به 7.2 دلار افزایش یافت. با این حال، پس از مدت کوتاهی ارزش بازار کاهش یافت و مقداری از ارزش خود را از دست داد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 7.2 دلار رسیده است، فقط از 7.5 دلار فاصله گرفته است.

قیمت فعلی ChainLink 7.2 دلار با حجم معاملات 370,783,408 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 1.81% کاهش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,553,524,593 دلار در رتبه 23 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از یک حرکت بسته نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 7.7 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 7 دلار است که نقطه پشتیبانی LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی بیشتری را نشان می دهد.

تصویر 33
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 37 است، که نشان دهنده یک بازار ارزهای دیجیتال کمی کمتر از ارزش است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایین تر سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. تسلط فعالیت های خرید باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند بولینگر 8.2 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.7 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی منفی داشته است. با این حال، بازار روی یک رویکرد مثبت تصمیم گرفته است. در نتیجه، حرکت قیمت امروز تغییر کرده است، قیمت شروع به حرکت به سمت بالا کرد و بازار شروع به باز کردن نوسانات خود کرد. این تغییر نقش مهمی در توسعه ChainLink ایفا کرده است. با این حال، قیمت تلاش می کند به سمت مقاومت بازار حرکت کند.

تصویر 34
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 45 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت رو به بالا تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارزهای دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کنند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد. بازار پتانسیل زیادی برای توسعه نسبت به پایان روزافزون بازار نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.