منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ChainLink: قیمت LINK پس از حرکت صعودی قوی به 7.7 افزایش یافت

تحلیل قیمت ChainLink: قیمت LINK پس از حرکت صعودی قوی به 7.7 افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 29 ژوئیه 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی کامل، به دست آوردن شتاب مثبت قابل توجه، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink در چند ساعت گذشته مثبت بوده است. در 28 جولای 2022، قیمت از 6.7 دلار به 7.2 دلار افزایش یافت. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 7.8 دلار رسیده است، فقط از مرز 8 دلار دور شده است.

قیمت فعلی ChainLink 7.7 دلار با حجم معاملات 890,676,441 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 14.18 درصد رشد داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,564,157,890 دلار در رتبه 23 قرار دارد.

خلاصه نشانه

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 7.8 دلار است که قوی ترین مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند Bollinger 5.7 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد و در صورت شکسته شدن مقاومت، روند ممکن است به زودی به سمت حرکت منفی تغییر کند.

تصویر 300
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 72 است که نشان دهنده تورم بازار ارزهای دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه ارزش گذاری بیش از حد قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. غلبه فعالیت خرید باعث افزایش امتیاز RSI می شود. این بدان معنی است که یک حرکت معکوس قریب الوقوع است زیرا قیمت نمی تواند برای مدت طولانی متورم بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 7.5 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.7 دلار است که یکی دیگر از نقاط پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکرد مثبتی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز روند تقریباً تغییر کرد، قیمت شروع به حرکت صعودی کرد و بازار نوسانات خود را باز کرد. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد. با این حال، به نظر می رسد که قیمت نوار مقاومت بازار را شکسته است، که ممکن است پویایی بازار را به طور کامل معکوس کند.

تصویر 301
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 62 است که به معنای ارزش گذاری بیش از حد ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه ارزش گذاری بیش از حد سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت صعودی تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.