منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD با رسیدن قیمت به 0.379 دلار روند صعودی خود را حفظ می کند

تحلیل قیمت Cardano: ADA/USD با رسیدن قیمت به 0.379 دلار روند صعودی خود را حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار می رود در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهد. جفت ADA/USD اخیراً بیش از 0.29 درصد افزایش یافته است و بالاتر از سطح مقاومت اصلی 0.379 دلار معامله می شود. علاوه بر این، ADA از سایر آلتکوین های اصلی بهتر عمل کرده است و ارزش بازار آن اکنون در رتبه هشتم قرار دارد. ارزش سکه در حال حاضر پس از افزایش بیشتر در سطح قیمت، 0.379 دلار است. تحلیلگران انتظار دارند که قیمت از محدوده فعلی خود خارج شود و در آینده نزدیک به بالاترین حد خود برسد. حجم معاملات 24 ساعته اکنون 333 میلیون دلار است و ارزش بازار برای ADA/USD در حال حاضر 13.1 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار 1 روزه

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو نشان می دهد که سکه در یک روند صعودی معامله می شود و انتظار می رود در روزهای آینده به بالاترین حد خود برسد. مقاومت فوری در 0.3821 دلار است، در حالی که حمایت فوری در 0.3705 دلار است. شاخص های فنی حرکت صعودی قوی را نشان می دهند و اگر قیمت از محدوده فعلی خود خارج شود، می تواند به بالاترین حد خود برسد.

تصویر 590
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

تحلیل بلندمدت قیمت کاردانو نشان می‌دهد که انتظار می‌رود سکه به روند صعودی فعلی خود ادامه دهد و در آینده نزدیک به بالاترین حد خود برسد. میانگین متحرک همگرایی و واگرایی (MACD) بالای خط سیگنال و RSI بالای 70 است که نشان می دهد سکه در یک حرکت صعودی قوی قرار دارد. علاوه بر این، قیمت کاردانو بالاتر از میانگین متحرک است و حجم در حال افزایش است، که نشان می دهد سکه احتمالا روند صعودی فعلی خود را حفظ می کند.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: روند صعودی در Cardano آماده صعود به بالای 0.379 دلار است.

با نگاهی به تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو، این سکه در یک بازار محدود معامله می شود و انتظار می رود سطح قیمت فعلی خود را حفظ کند. در نمودار قیمت 24 ساعته، سکه به بالاترین حد و پایین‌تر رسیده است که نشان می‌دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. قیمت در چند روز گذشته در 0.379 دلار معامله شده است و انتظار می رود در آنجا باقی بماند زیرا گاوها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص‌های صعودی پس از مواجهه با فشار نزولی در حدود 0.3678 دلار، کنترل بازارهای کاردانو را در دست داشتند. از آن زمان، قیمت در یک روند صعودی قرار گرفته است و در حال حاضر بالاتر از سطح 0.379 دلار معامله می شود.

تصویر 591
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی سیگنال‌های ترکیبی را نشان می‌دهند، با میانگین متحرک همگرایی و واگرایی (MACD) بالای خط سیگنال و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی باقی می‌ماند. علاوه بر این، میانگین متحرک نیز بالاتر از شمع 4 ساعته است و حجم در حال افزایش است، که نشان می دهد سکه احتمالا سطح قیمت فعلی خود را حفظ می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

در پایان، تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که سکه در روند صعودی معامله می‌شود و انتظار می‌رود در آینده نزدیک به بالاترین حد خود برسد. شاخص های فنی حرکت صعودی قوی را نشان می دهند و اگر قیمت از محدوده فعلی خود خارج شود، می تواند به بالاترین حد خود برسد. تحلیل بلندمدت قیمت کاردانو نشان می‌دهد که انتظار می‌رود سکه به روند صعودی فعلی خود ادامه دهد و در آینده نزدیک به بالاترین حد خود برسد.