منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از توجه صعودی قوی به 0.3275 دلار افزایش یافت

تحلیل قیمت Cardano: ADA پس از توجه صعودی قوی به 0.3275 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. گاوها کنترل خود را بر بازار کاردانو دوباره به دست گرفته‌اند، که مسیر بازار را به سمت بهتر تغییر می‌دهد، و ADA اکنون انتظار دارد که دوره صعودی در آینده نزدیک حاکم شود. با این حال، خرس‌ها نیز تلاش می‌کنند تا حضور خود را احساس کنند، زیرا در نمودار قیمت ADA در حال افزایش قدرت هستند.

سطح مقاومت کلیدی در 0.3314 دلار وجود دارد که مانع بزرگی برای گاوها برای غلبه بر آن برای در دست گرفتن کنترل بازار است. با این حال، اگر گاوها بتوانند این سطح را پشت سر بگذارند و موقعیتی بالاتر از آن را حفظ کنند، می‌توانیم شاهد افزایش بیشتر قیمت کاردانو باشیم و به طور بالقوه به 0.35 دلار و بالاتر برسد. از سوی دیگر، سطح حمایت کلیدی در 0.32 دلار وجود دارد، یک نقطه قیمتی که می‌تواند به عنوان نقطه شروعی برای یک روند صعودی بزرگ دیگر در بازار عمل کند، اگر ADA بتواند از آن عبور کند. با این حال، اگر ADA کمتر از این سطح باشد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: گاوها قیمت را به بالای افق 0.32 دلار هدایت می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano به نفع خریداران ارزهای دیجیتال است زیرا قیمت در طول روز افزایش می یابد. گاوها توانسته‌اند حرکت قیمت را برای امروز کنترل کنند و پس از تحمل تلاش کردند قیمت را به سمت نزول برگردانند. گاوها در حال حاضر دست بالایی دارند و پس از یک دوره طولانی اصلاح نزولی، کنترل بازار ارزهای دیجیتال را به دست آورده اند. روند امروز باز هم در حمایت از گاوها بود زیرا قیمت توانست تا 0.3275 دلار صعود کند و 0.27 درصد ارزش در 24 ساعت گذشته به دست آورد که یک دستاورد بزرگ است.

تصویر 309
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت بالاتر از میانگین متحرک خود (MA)، که در 0.3381 دلار است، حرکت کرده است. SMA 20 همچنان زیر SMA 50 معامله می شود که نشان دهنده شیوع فشار نزولی است. خط MACD نیز روند صعودی را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده تمایلات صعودی بازار است. با، اندیکاتور RSI در 42.90 نشان دهنده حضور حرکت صعودی در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که گاوها با موفقیت بار دیگر موقعیت برنده خود را تضمین کرده اند. نمودار چهار ساعته قیمت نشان می دهد که شکست قیمت رو به بالا بوده است و گاوها برای 12 ساعت متوالی حکومت کردند و قیمت را به 0.3275 دلار رساندند. اگرچه پیش از این یک روند نزولی شرایط نامطلوبی را برای بازار ایجاد کرد و باز هم فشار فروش بار دیگر شکل گرفت اما امروز حرکت صعودی مشاهده می شود.

تصویر 308
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر با یک روند صعودی روی 43.23 قرار دارد که بر قدرت حرکت صعودی قیمت در بازار می افزاید. خط MACD همچنین سیگنال متقاطع صعودی همراه با خطوط سیگنال متقاطع می دهد. ADA/USD از میانگین متحرک عبور می کند و این تأثیر مثبت کلی بر روند قیمت امروز می گذارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano حرکت صعودی و فرصت های صعودی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، گاوها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی کنترل بازار را برای درازمدت به دست بگیرند، زیرا بازار نشانه‌های گسترده‌ای از هرگونه تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، با توجه به این تحلیل، انتظار می‌رود که کاردانو آینده امیدوارکننده‌ای داشته باشد، با بازگشت گاوها و افزایش قیمت.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.