منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Apecoin: APE/USD به 7.22 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت Apecoin: APE/USD به 7.22 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin روند نزولی را برای Apecoin نشان می دهد زیرا بین 7.06 تا 8.47 دلار در نوسان است. بازار وارد دوره تثبیت شده است زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل مبارزه می کنند. در زمان انتشار، Apecoin با قیمت 7.22 دلار معامله می شود و 1.65 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است. فروش فعلی بازار احتمالا شاهد کاهش قیمت APE به زیر 7.06 دلار در کوتاه مدت خواهد بود.

قیمت Apecoin حجم معاملات 632,480,087 دلار را به ثبت رسانده است در حالی که ارزش بازار آن 2,147,713,057 دلار است. این دارایی دیجیتال در فهرست بزرگترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار در رتبه ۲۸ قرار دارد.

نمودار قیمت یک روزه APE/USD: خرس های APE 11.82 درصد زیان را نشان می دهند

حرکت قیمت Apecoin در نمودار قیمت یک روزه نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال از زمانی که به بالاترین حد خود در 9.52 دلار رسیده است، بین 7.06 تا 8.47 دلار معامله می‌شود. بازار در چند روز گذشته با نوسان بین این سطوح در روند نزولی قرار داشته است. نوسانات بازار در بازه زمانی روزانه زیاد است زیرا باندهای بولینگر بسیار گسترده هستند.

از جنبه نزولی، اگر جفت APE/USD به زیر سطح حمایت 7.06 دلار سقوط کند، می تواند سطح 6.50 دلار را هدف قرار دهد. از سوی دیگر، حرکت پایدار بالای مقاومت 8.47 دلاری، تنظیم نزولی را باطل می کند و می تواند قیمت ها را به سمت 9.52 دلار سوق دهد.

تصویر 461
نمودار قیمت 1 روزه APE/USD، منبع: TradingView

نشانه‌های فنی بیشتر، روند نزولی حاکم بر بازار را نشان می‌دهد، زیرا میانگین‌های متحرک 50 روزه و 200 روزه به سمت نزول می‌روند. MACD همچنین یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا خط سیگنال از خط MACD عبور می کند تا یک متقاطع نزولی تشکیل دهد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 36.10 قرار دارد و به آرامی به سمت منطقه اشباع فروش صعود می کند، که نشان می دهد بازار ممکن است به زودی شاهد آرامش باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin در نمودار 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Apecoin بازاری را نشان می دهد که از زمانی که به بالاترین حد خود رسیده است، در روند نزولی بوده است. بازار بین 7.06 دلار و 8.47 دلار در نوسان بوده است زیرا سودهای اخیر را تثبیت می کند. گاوها نتوانسته اند قیمت را به بالای 8.47 دلار برسانند که به عنوان یک سطح مقاومت قوی عمل می کند.

تصویر 460
نمودار قیمت 4 ساعته APE/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 7.63 دلار و میانگین متحرک 200 روزه روی 7.41 دلار است که نشان می دهد بازار در روند نزولی قرار دارد. نشانگر MACD نزولی است زیرا خط سیگنال از خط MACD عبور می کند تا یک متقاطع نزولی تشکیل دهد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 39.39 قرار دارد و به آرامی به سمت منطقه اشباع فروش صعود می کند، که نشان می دهد بازار ممکن است به زودی شاهد آرامش باشد. باندهای بولینگر در نمودارهای قیمت 4 ساعته در حال گسترش هستند که نشان می دهد بازار در حال نوسان بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Apecoin

تحلیل قیمت Apecoin نشان می‌دهد که APE/USD در بلندمدت شرایط نزولی و در کوتاه‌مدت شرایط صعودی داشته است. اگر حرکت صعودی فعلی ادامه یابد، که ممکن است و انتظار می رود، این احتمال وجود دارد که ارز دیجیتال به زودی از مرز مقاومت 8.47 دلار عبور کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.