منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD پویایی نزولی بیشتر را در 98.38 دلار نشان می دهد.

تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD پویایی نزولی بیشتر را در 98.38 دلار نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Aave امروز نزولی است زیرا بازار به دنبال آزمایش مجدد پشتیبانی در 95.74 دلار است. بازار در حال حاضر با مقاومت 95.74 دلار مواجه است که مانع از صعود آن به سمت صعود می شود. Aave از زمانی که هفته گذشته به 108 دلار رسید، روند نزولی داشته و از آن زمان تاکنون بیش از 7 درصد از ارزش خود را از دست داده است. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت به روند نزولی خود ادامه دهد، زیرا به نظر می‌رسد حمایت 95.74 دلار را دوباره آزمایش کند. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به زیان بیشتر برای بازار در کوتاه مدت شود.

این دارایی دیجیتال پس از افت اولیه از سطح 100.00 دلار در حال حاضر با قیمت 98.38 دلار معامله می شود. بازار برخی از زیان های خود را جبران کرده است اما همچنان زیر سطح مقاومت 99.50 دلار معامله می شود. ارزش بازار برای دارایی دیجیتال در حال حاضر 1,375,388,970 دلار است، در حالی که ارزش بازار حجمی 217,067,631 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: قیمت Aave با مقاومت 99.50 دلار مواجه است

در نمودار قیمت یک روزه، تحلیل قیمت Aave یک کانال نزولی را دنبال می کند. از زمانی که به 108 دلار رسید، بازار در روند نزولی قرار داشت. بازار در حال حاضر نزدیک به سطح حمایت 95.74 دلار معامله می شود و انتظار می رود در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه دهد. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به زیان بیشتر برای بازار در کوتاه مدت شود.

تصویر 76
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: Tradingview

اندیکاتور Bollinger Band در حال حاضر در وسط محدوده قرار دارد که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. شاخص RSI در حال حاضر روی 46.65 قرار دارد که نشان می دهد بازار خنثی است و در حال حاضر روند مشخصی وجود ندارد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد اما نزدیک به عبور از منطقه صعودی است. این نشان می دهد که بازار می تواند در آینده نزدیک شاهد یک معکوس باشد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 4 ساعته: خرس ها همچنان بر قیمت های Aave فشار می آورند

نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته Aave نزولی است زیرا سکه در سطح 98.38 دلار معامله می شود و پشتیبانی در 95.74 دلار است. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 99.50 دلار مواجه است و فشار بیشتر فروش می تواند منجر به کاهش قیمت Aave به 95 دلار در چند ساعت آینده شود.

تصویر 75
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: Tradingview

خط MACD در حال حاضر در آستانه عبور از منطقه نزولی است که نشان می دهد بازار احتمالاً در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه می دهد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 47.48 قرار دارد و در حال حاضر خنثی است. باند بولینگر زیر خط وسط قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

همانطور که از تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave تایید شده است، قیمت امروز با کاهش روبرو شد. اگرچه قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی بالاتر رفت، اما به دنبال روند صعودی دیروز، خرس ها اکنون به مسیر بازگشته اند زیرا توانسته اند قیمت را به سطح 98.38 دلار برسانند. ارز دیجیتال در آینده با ضرر بیشتری روبرو خواهد شد زیرا پیش بینی ساعتی نیز در جهت نامطلوب بوده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.