منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD پویایی نزولی بیشتر را در 104.83 دلار نشان می دهد.

تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD پویایی نزولی بیشتر را در 104.83 دلار نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Aave امروز نزولی است زیرا بازار به دنبال آزمایش مجدد پشتیبانی در 103.08 دلار است. بازار در حال حاضر با مقاومت 107.29 دلاری مواجه است که از صعود آن به سمت بالا جلوگیری می کند. Aave از زمانی که در هفته گذشته به 115 دلار رسید در یک روند نزولی قرار داشت و از آن زمان تاکنون بیش از 7 درصد از ارزش خود را از دست داده است. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت به روند نزولی خود ادامه دهد، زیرا به نظر می‌رسد حمایت 107.29 دلار را مجددا آزمایش کند. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به زیان بیشتر برای بازار در کوتاه مدت شود.

تصویر 117
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

این دارایی دیجیتال پس از کاهش اولیه به 107.70 دلار در حال حاضر با قیمت 104.83 دلار معامله می شود. بازار برخی از زیان های خود را جبران کرده است اما همچنان زیر سطح مقاومت 107.29 دلار معامله می شود. ارزش بازار برای دارایی دیجیتال در حال حاضر 1,453,329,598 دلار است، در حالی که ارزش بازار حجمی 119,239,031 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: قیمت Aave با مقاومت 107.29 دلار مواجه است.

در نمودار قیمت یک روزه، تحلیل قیمت Aave یک کانال نزولی را دنبال می کند. از زمانی که به 115 دلار رسید، بازار در روند نزولی قرار داشت. این بازار در حال حاضر نزدیک به سطح حمایت 107.29 دلار معامله می شود و انتظار می رود در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه دهد. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به زیان بیشتر برای بازار در کوتاه مدت شود. انتظار می رود که بازار در قیمت 101.68 دلار پشتیبانی پیدا کند که سطح بعدی حمایت زیر 103.08 دلار است.

تصویر 121
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور Bollinger Band در حال حاضر در وسط محدوده قرار دارد که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 46.65 قرار دارد که نشان می دهد بازار خنثی است و در حال حاضر روند مشخصی وجود ندارد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد اما نزدیک به عبور از منطقه صعودی است. این نشان می دهد که بازار می تواند در آینده نزدیک شاهد یک معکوس باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 4 ساعته: خرس ها همچنان بر قیمت های Aave فشار می آورند

نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته Aave نزولی است زیرا سکه در سطح 104.83 دلار معامله می شود و حمایت در 103.08 دلار است. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 107.92 دلار مواجه است و فشار فروش بیشتر می تواند منجر به کاهش قیمت Aave تا 101.83 دلار در چند ساعت آینده شود. بازار در حال حاضر با برخی اقدامات فروش مواجه است زیرا زیر سطح 107.29 دلار معامله می شود. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت به روند نزولی خود ادامه دهد، زیرا به نظر می‌رسد حمایت 103.08 دلار را دوباره آزمایش کند.

تصویر 118
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

خط MACD در حال حاضر در آستانه عبور از منطقه نزولی است که نشان می دهد بازار احتمالاً در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه می دهد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 47.48 قرار دارد و در حال حاضر خنثی است. باند بولینگر زیر خط وسط قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

همانطور که از تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave تایید شده است، قیمت امروز با کاهش روبرو شد. اگرچه قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی بالاتر رفت، اما به دنبال روند صعودی دیروز، خرس ها اکنون به مسیر بازگشته اند زیرا توانسته اند قیمت را به سطح 104.83 دلار برسانند. ارز دیجیتال در آینده با ضرر بیشتری روبرو خواهد شد زیرا پیش بینی ساعتی نیز در سمت نامطلوب بوده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.