منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD پس از یک دوره صعودی در 100.96 دلار در نوسان است.

تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD پس از یک دوره صعودی در 100.96 دلار در نوسان است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که گاوها روند صعودی ثابتی را ایجاد کرده اند زیرا قیمت ها در 24 ساعت گذشته 0.02 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر روی 100.96 دلار است. مقاومت برای قیمت های AAVE در 103.49 دلار وجود دارد در حالی که حمایت قوی در سطح 99.97 دلار مشاهده می شود. حجم معاملات Aave در 24 ساعت گذشته 196,126,514 دلار و ارزش بازار 1,408,383,321 دلار بوده است.

تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 1 روزه: صعودی AAVE/USD

بازار AAVE در هفته گذشته تا حدودی تثبیت شده است زیرا قیمت ها بین 95 تا 103 دلار در نوسان بوده است. افزایش قیمت فعلی قیمت‌ها را به حد بالایی محدوده تثبیت رسانده است و ممکن است در کوتاه‌مدت حرکت صعودی بیشتری رخ دهد زیرا قیمت در حال حاضر در 100.96 دلار معامله می‌شود.

تصویر 51
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: Tradingview

اندیکاتور MACD با حرکت خط MACD (آبی) بالای خط سیگنال (قرمز) حرکت صعودی افزایشی را نشان می دهد. RSI برای AAVE/USD در نمودار 1 روزه با نزدیک شدن به سطح 70 نزدیک به منطقه اشباع خرید دیده می شود، در حالی که MA50 (سفید) و MA200 (زرد) هر دو به سمت بالا شیب دارند که نشان دهنده روند صعودی رو به رشد است.

AAVE/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته، AAVE/USD مشاهده می شود که در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می شود، زیرا قیمت ها پس از رسیدن به سقف بالای کانال، کاهش یافته اند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها هنوز در کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 50
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: Tradingview

خط MACD (آبی) در حال حرکت بالای خط سیگنال (قرمز) دیده می شود که نشان دهنده افزایش حرکت صعودی است. شاخص RSI برای AAVE/USD در نمودار 4 ساعته نزدیک به منطقه فروش بیش از حد فروش با نزدیک شدن به سطح 30 دیده می شود، در حالی که MA 50 (سفید) و MA 200 (زرد) هر دو نشان دهنده روند صعودی رو به رشد هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که انتظار می رود قیمت AAVE به حرکت صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. هدف بعدی گاوها 103.49 دلار است و حرکت بیشتر از این سطح ممکن است قیمت ها را به سطح 105 دلار برساند. با این حال، اگر قیمت ها درست پایین تر از سطوح فعلی باشند، حمایت قوی در 99.97 دلار دیده می شود و حرکت بیشتر به زیر این سطح ممکن است قیمت ها را به سطح 95 دلار برساند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.