منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD به شتاب صعودی در 93.01 دلار می رسد

تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD به شتاب صعودی در 93.01 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که قیمت امروز دوباره افزایش یافته است زیرا حرکت صعودی همچنان به تورم بازار ادامه می دهد. AAVE/USD از دیروز تا کنون 11.83 درصد افزایش یافته است و بازار از 86.75 دلار به ارزش فعلی 93.01 دلار رسیده است. قیمت در حال حاضر در سطح 96.10 دلار با مقاومت مواجه است و گاوها در تلاش برای شکستن بالاتر از این سطح هستند. با این حال، بازار حمایت خود را در سطح 81.24 دلار پیدا کرده است، به طوری که گاوها توانستند پس از کاهش قیمت به زیر این سطح، قیمت را دوباره بالا ببرند.

دارایی دیجیتال اکنون بالاتر از سطح 90 دلار معامله می شود و گاوها به دنبال ادامه افزایش قیمت در کوتاه مدت هستند. حجم معاملات 24 ساعته این دارایی 334 میلیون دلار است و ارزش بازار 1.32 میلیارد دلار است.

خلاصه نشانه

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت یک روزه: سطوح قیمت تا 93.01 دلار، گاوها موفق به نفوذ می شوند

نمودار روزانه Aave نشان می دهد که بازار در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است. بازار اوایل امروز به بالاترین سطح 93.01 دلار رسید و با فشار فروش مواجه شد که قیمت را تا سطح فعلی پایین آورد. گاوها توانسته‌اند قیمت را به بالاتر از سطح 90 دلار برسانند، در حالی که بازار در حال حاضر نزدیک به بالاترین رکورد خود یعنی 96.10 دلار معامله می‌شود.

تصویر 284
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

RSI برای بازار در حال حاضر 77.94 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد خرید است. MACD برای جفت AAVE/USD در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و میانگین متحرک نمایی 24 ساعته (خط آبی) بالاتر از متحرک نمایی 26 ساعته (خط قرمز) معامله می شود.

تحلیل قیمت 4 ساعته AAVE/USD: پشتیبانی قیمت AAVE در 81.24 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی معامله می شود و گاوها موفق می شوند پس از هر افت قیمت را بالاتر ببرند. بازار اوایل امروز به بالاترین سطح 93.01 دلار رسید و با فشار فروش مواجه شد که قیمت را تا سطح فعلی پایین آورد. خرس‌ها در حال حاضر تلاش می‌کنند تا قیمت را به سطح حمایت 81.24 دلار برسانند، اما گاوها احتمالاً در آینده نزدیک از این سطح دفاع خواهند کرد.

تصویر 285
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

واگرایی میانگین متحرک همگرایی بالای خط صفر است که نشان می دهد بازار در محدوده صعودی قرار دارد. شاخص قدرت نسبی بالاتر از سطح 70 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد خرید است. EMA ها صعودی هستند و EMA 26 ساعته بالاتر از EMA 50 ساعته معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

نتیجه گیری، تحلیل قیمت Aave امروز افزایش یافته است زیرا مدیریت گاو به رغم فشار فروش در سطوح بالاتر، بازار را بالاتر برد. بازار به دنبال آزمایش مجدد سطح مقاومت 96.10 دلاری در کوتاه مدت است، اما گاوها برای شکستن بالاتر از این سطح باید قدرت بیشتری جمع کنند. قیمت Aave امروز افزایش یافته است زیرا مدیریت گاو نر بازار را با وجود برخی فشارهای فروش در سطوح بالاتر افزایش داده است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.