منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: نوسان صعودی منجر به صعود قیمت به بالای 86.48 دلار می شود

تحلیل قیمت Aave: نوسان صعودی منجر به صعود قیمت به بالای 86.48 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که سکه با ادامه نوسان در یک روند صعودی قرار دارد. قیمت در حال صعود به بالای 86.48 دلار است که حد بالایی الگوی مثلث صعودی است. این نشان می دهد که گاوها کنترل بازار Aave را در دست دارند و احتمالاً قیمت را به سمت سطح مقاومت بعدی در 87.90 دلار سوق خواهند داد. با این حال، اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، قیمت احتمالاً در 80.86 دلار پشتیبانی می‌شود.

دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 86.48 دلار معامله می شود و در روز 6.46 درصد افزایش یافته است. بازار Aave دارای ارزش کل بازار 1,208,848,127 دلار است و حجم معاملات آن در 24 ساعت گذشته 144,685,064 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت یک روزه: رالی صعودی قیمت را فراتر از حصار 87.00 دلار می برد.

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت Aave نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا یک بالاترین بالاتر و یک پایین تر را ثبت می کند. قیمت همچنین از الگوی مثلث نزولی به سمت صعودی خارج شد که یک سیگنال صعودی است. 24 ساعت گذشته برای بازار صعودی بوده است و اگر قیمت بتواند بالای 86.48 دلار باقی بماند، احتمالا ادامه خواهد داشت.

تصویر 281
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD. منبع: TradingView

انتظار می‌رود که امتیاز میانگین متحرک (MA) که در حال حاضر 84.05 دلار است، افزایش یابد و حمایت از بازار را فراهم کند زیرا گاوها قیمت را به سمت 87.90 دلار می‌برند. شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 50 سطح است و در حال حاضر روی 73.00 است. این نشان می‌دهد که با در دست گرفتن کنترل بازار Aave، بازار همچنان جا دارد تا رشد کند. باندهای بولینگر هر دو منقبض و نزدیک به یکدیگر هستند که نشان دهنده نوسانات کم در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Aave نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا خریداران قیمت را به بالای مرز 86.48 دلار می برند. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تاکنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است.

تصویر 282
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD. منبع: TradingView

میانگین های متحرک در حال حاضر به سمت بالا شیب دارند که یک علامت صعودی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک بازه زمانی 4 ساعته روی 70.00 است و نشان می دهد که بازار بیش از حد خرید شده است. گاوها ممکن است نیاز به استراحت داشته باشند تا به بازار اجازه دهند برای مدتی تصحیح کند تا بتوانند به مسیر خود به سمت 87.90 دلار ادامه دهند. باند بولینگر بالایی در حال حاضر 87.21 دلار است و باند بولینگر پایینی 85.84 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد. گاوها کنترل بازار را در دست گرفته‌اند و احتمالاً قیمت را به 87.90 دلار می‌رسانند. با این حال، اگر خرس‌ها وارد بازار شوند، AAVE/USD ممکن است حمایت 80.86 دلار را پیدا کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.