منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: نزولی AAVE/USD برای 24 ساعت آینده

تحلیل قیمت Aave: نزولی AAVE/USD برای 24 ساعت آینده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 452
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که قیمت از دیروز کاهش یافته است، زیرا خرس ها با موفقیت پیش قدم شده اند. رکود امروز نیز آشکار بود، با کاهش قیمت به 94.78 دلار، زیرا خرس ها قدرت خود را بازیافتند. ارزش کلی سکه به دلیل به تعویق افتادن دورنمای بازیابی، به دلیل این امر آسیب دیده است. پیش‌بینی می‌شود در ساعات آینده کاهش قیمت‌ها بیشتر شود.

بازار از آن زمان تا کنون با رد شدن در سطح 107.92 دلار مواجه بوده است و حمایت خود را در 94.78 دلار پیدا کرده است، زیرا قیمت ها همچنان بین این دو سطح در نوسان هستند. خرس‌ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و انتظار می‌رود تا 24 ساعت آینده کاهش بیشتری قیمت داشته باشد. این ارز دیجیتال دارای حجم معاملاتی در بازار است که 271,764,887 دلار و ارزش بازار آن 1,302,427,981 دلار است. دارایی دیجیتال در CoinMarketCap در جایگاه بیست و یکم قرار دارد.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: خرس ها تحت کنترل هستند زیرا قیمت های Aave شکست می خورند

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در 24 ساعت گذشته نزولی بوده است زیرا قیمت ها به طور مداوم کاهش می یابد. بازار با قیمت 107.92 دلار باز شد و با کنترل خرس‌ها به سرعت به 94.78 دلار سقوط کرد. قیمت ها از آن زمان تاکنون نسبتاً ثابت مانده اند و هیچ تغییر قابل توجهی در هر دو جهت مشاهده نشده است.

تصویر 453
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 41.03 قرار دارد و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند، که نشان می دهد ممکن است بازار در آینده نزدیک به جهش بازگردد. MACD نیز نزولی است زیرا خط سیگنال بالای کندل است در حالی که خطوط نشانگر MA نزولی هستند.

نمودار تحلیل قیمت چهار ساعته AAVE/USD: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که قیمت های AAVE پس از کاهش قابل توجه ارزش در روز گذشته در حال حاضر با 94.78 دلار معامله می شوند. بازار بی ثبات است و خرس ها و گاو نر در حال مبارزه برای کنترل هستند که منجر به نوسانات زیادی در قیمت ها می شود. تاکنون، خرس‌ها موفق‌تر بوده‌اند زیرا قیمت را پایین می‌آورند. انتظار می رود این روند نزولی تا زمانی که یک علامت معکوس واضح به زودی نشان داده شود ادامه یابد، مگر اینکه قبل از گذشت مدتی تغییراتی رخ دهد، که با توجه به شرایط فعلی بعید به نظر می رسد.

تصویر 459
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

شاخص فنی شاخص قدرت نسبی در 41.03 است و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند. شاخص واگرایی میانگین متحرک نزولی است زیرا خط سیگنال بالای کندل است در حالی که اندیکاتورهای MA نزولی هستند. این تکنیک‌ها نشان می‌دهند که ممکن است به زودی یک بازگشت مجدد اتفاق بیفتد، اما پیش‌بینی اینکه دقیقاً چه زمانی اتفاق می‌افتد دشوار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

همانطور که از تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave تایید شده است، قیمت امروز با کاهش روبرو شد. اگرچه قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی بالاتر رفت، اما به دنبال روند صعودی دیروز، خرس ها اکنون به مسیر بازگشته اند زیرا توانسته اند قیمت را به سطح 94.78 دلار برسانند. ارز دیجیتال در آینده با ضرر بیشتری روبرو خواهد شد زیرا پیش بینی ساعتی نیز در سمت نامطلوب قرار گرفته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.