منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: طلسم صعودی قیمت های AAVE/USD را به 93.65 دلار می رساند

تحلیل قیمت Aave: طلسم صعودی قیمت های AAVE/USD را به 93.65 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 222
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا از شکل مثلث نزولی خارج شده است. سطح بعدی مقاومت در 97.04 دلار است و اگر قیمت بتواند حرکت فعلی خود را حفظ کند، احتمالاً در آینده نزدیک این سطح را آزمایش خواهد کرد. با این حال، اگر قیمت شروع به کاهش از سطوح فعلی کند، احتمالاً پشتیبانی در 89.82 دلار وجود دارد.

دارایی دیجیتال در چند روز اخیر با کاهش از 89.82 دلار به 97.04 دلار در چند روز گذشته رو به کاهش بوده است. گاوها کنترل بازار را در دست دارند و در حال حاضر به دنبال افزایش قیمت هستند. با این حال، خرس ها نیز شروع به نشان دادن برخی نشانه های حیات کرده اند و به دنبال کنترل بازار هستند. این بازار در 24 ساعت گذشته 3.97 درصد افزایش داشته و در حال حاضر با قیمت 93.65 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 1 روزه: مقاومت در 97.04 دلار آزمایش شده است

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت یک روزه نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در سطح 97.04 دلار با رد مواجه است. اگر قیمت بتواند از این سطح خارج شود، احتمالا سطح 100 دلار را در آینده نزدیک آزمایش خواهد کرد. افزایش قیمت فعلی، قیمت‌ها را به حد بالایی محدوده تثبیت رسانده است و ممکن است در کوتاه‌مدت حرکت صعودی بیشتری رخ دهد، زیرا قیمت در حال حاضر در 93.65 دلار معامله می‌شود.

تصویر 220
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 56.53 قرار دارد و نشانه هایی از یک واگرایی نزولی بالقوه را نشان می دهد زیرا قیمت به بالاترین حد خود می رسد. MA50 و MA20 در حال حاضر به ترتیب 91.45 دلار و 88.60 دلار هستند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد، اما با شروع به عقب نشینی قیمت از سطوح فعلی خود، مقداری شتاب را از دست می دهد.

AAVE/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: با نزدیک شدن قیمت Aave به 93.65 دلار، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته، AAVE/USD مشاهده می شود که در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می شود، زیرا قیمت ها پس از رسیدن به حد بالای کانال، کاهش یافتند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها هنوز در کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 221
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در سطح 63.40 قرار دارد که نشان می دهد بازار در محدوده صعودی قرار دارد. گاوها در کنترل بازار دیده می شوند زیرا 50 MA در حال عبور از بالای 20 MA دیده می شود که نشان دهنده روند صعودی در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نتیجه می‌گیرد که قیمت‌های AAVE در حال حاضر به صورت صعودی معامله می‌شوند و احتمالاً در کوتاه‌مدت بالاتر خواهند رفت زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، خرس‌ها نیز شروع به نشان دادن نشانه‌هایی از احیا کرده‌اند و برای صعود AAVE/USD به یک شکست بالاتر از سطح 97.04 دلار نیاز است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.