منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: روند نزولی AAVE را به 72.25 دلار پایین می آورد

تحلیل قیمت Aave: روند نزولی AAVE را به 72.25 دلار پایین می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بار دیگر دچار زیان شده است. این به این دلیل است که خرس‌ها پس از یک وقفه صعودی کوچک دوباره در حال عبور هستند. خرس ها باعث کاهش قیمت تا سطح 72.25 دلار شده اند و توانسته اند جایگاه خود را به عنوان حزب پیشرو حفظ کنند. فروشندگان بیشتر باعث کاهش بیشتر قیمت می‌شوند و خریداران را در تلاش برای احیا شکست داده‌اند.

قیمت های Aave حدود 71.33 دلار حمایت شده است، اما باید دید که آیا این مقدار برای تغییر روند به نفع گاوها کافی است یا خیر. در حال حاضر، خرس ها کنترل بازارهای Aave را در دست دارند و ممکن است در کوتاه مدت به کاهش قیمت ها ادامه دهند.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: خرس ها بر تلاش های صعودی برای تحریک روند نزولی غلبه کردند

تحلیل یک روزه قیمت Aave نشان می دهد که امروز کاهشی در ارزش قیمت Aave اتفاق افتاده است. در چند ساعت گذشته نیز یک بازه صعودی کوتاه مشاهده شده است، زیرا یک شمعدان سبز رنگ در بین روزهای بسیار نزولی دیده شد. خرس‌ها عمدتاً پیشتاز بوده‌اند و همچنان در حفظ آن موفق هستند زیرا قیمت در حال حاضر به 72.25 دلار کاهش یافته است.

تصویر 162
نمودار روزانه AAVE/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک (MA) در سطح 32.13 دلار و میانگین متحرک نمایی (EMA) در سطح 32.24 دلار قرار گرفته است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در سطح 47.23 قرار دارد که نشان می دهد شرایط بازار نزولی است و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تحلیل قیمت Aave: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Aave نشان می دهد که قیمت پس از یک فرار کوتاه دوباره در حال کاهش است. خرس ها سطوح قیمتی را پایین می آورند و در حال حاضر به سطح 72.25 دلار رسیده اند. به دلیل روند نزولی که در هفته های گذشته دنبال شد، میانگین متحرک همچنان بالاتر از قیمت فعلی، یعنی در 72.17 دلار است. خط روند کوتاه مدت بار دیگر به سمت پایین حرکت می کند که یک سیگنال نزولی اصلی است.

تصویر 163
نمودار 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی (EMA) در یک بازه زمانی 4 ساعته در سطح 72.39 دلار قرار می گیرد که نزدیک به قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد فشار نزولی همچنان در بازار وجود دارد. منحنی RSI با شاخص 32.72 به سمت پایین حرکت می کند، زیرا فشار نزولی بسیار زیاد به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تحلیل قیمت Aave گزارش می دهد که امروز نیز یک فعالیت نزولی رخ داده است. سطوح قیمت به 72.25 دلار کاهش یافته است که ضرر قابل توجهی برای ارزش بازار ارزهای دیجیتال بوده است. با وجود اینکه گاوها در ساعات گذشته سعی در بازگشت داشتند، اما تلاش آنها بی نتیجه مانده است زیرا قیمت امروز کاهش یافته است. سطح قیمت تنها در صورتی حفظ می شود که حمایت در سطح 71.33 دلار حفظ شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.